گروه: اخبار استان خبر: 116476 / تاریخ انتشار : 1397/12/17 ساعت : 11:31
سریال تکراری آزمون استخدامی در یاسوج؛

ابهام در برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان/تاخیر یک ساعته در برگزاری آزمون و عدم پاسخگویی مسوولان جهاد دانشگاهی

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که قرار بود همزمان با سراسر کشور راس ساعت 8 صبح برگزار شود در دانشگاه یاسوج با وقفه ای یک ساعته مواجه بود که اعتراض داوطلبان را برانگیخت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یک منبع آگاه که خود جز داوطلبان شرکت کننده در این آزمون است گفت: در کارت ورود به جلسه زمان برگزاری آزمون ساعت 8:30 دقیقه صبح اعلام شده است اما با گذشت بیش از یک ساعت هنوز برگزار نشده است و مسئولان اجازه خروج داوطلبان را نداده است.

 

 

وی گفت: افرادی که در محل آزمون قرار دارند و اجازه خروج از محل آزمون را نداشته اند با در ساختمان از پنجره ها یک صدا فریاد می زدند که این وضع قابل قبول نیست برخی می گفتند این چه بی عدالتی است و برخی ها به زور جلسه را ترک کردند.

 

 

طبق گفته این فرد برخی می گویندکه سوالات لو رفته است وقتی از مخزن سوال می پرسند می گویند "نه سوالت همین جا است" وقتی از فردی دیگر می پرسیم می گویند "سوالات به دهدشت رفته بود" و بازگشت، اگر اینگونه است چطور شما نیم ساعته سوالات را بر گرداندید.!

 

 

 

وی گفت: خیلی ها کارتهای ورود به جلسه خود را پاره کردند و برخی آزمون را رها کردند در حالی که اخبار شبکه خبر را که چک کردم گفت ساعت هشت تا هشت و نیم آزمون دستگاه های اجرایی  در حال برگزاری است که در شهر یاسوج شبیه آزمون پرسروصدا و حاشیه دار علوم پزشکی مثل همیشه این مشکلات وجود دارد.

 

 

 

این فرد گفت: اما مثل همیشه در دانشگاه یاسوج این مشکلات وجود دارد اکنون این سوال برای شرکت کننده ها مطرح است که چرا باز باید در استان ابهام و مشکل وجود داشته باشد، ما یاسوجی هستیم اشکالی ندارد اما آن بدبختی که از سایر شهرستان ها هزینه می کند و اینجا می آید باید اینگونه شود؟ هر بار چنین مورد هایی در دانشگاه یاسوج وجود داشته است.

 

 

همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی دستگاه هایی اجرایی باید راس ساعت 8 برگزار می شد که در یاسوج با مشکل مواجهه شده است همچنین ۴ هزار و ۶۷۸ نفر در کهگیلویه و بویراحمد در آزمون استخدامی فراگیر سال ۹۷ دستگاه‌های اجرایی شرکت می‌کنند.

 

 

این پایگاه خبری در تماس با برخی از مسئولان جهاد دانشگاهی که متولی برگزاری آزمون هستند موفق نشد که با رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد تماس برقرار کند گویا برخی ها قصد ندارند این ازمون به حاشیه برود در حالی که به حاشیه رفته است و می خواهند بایکوت خبری شود و حق داوطلبان ضایع شود!!

انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.