گروه: اخبار استان خبر: 116455 / تاریخ انتشار : 1397/12/17 ساعت : 11:18

جریمه شدن خودروها با ورود به استانداری کهگیلویه و بویراحمد!/وقتی مردم استان جور نداشتن پارکینگ را میکشند

قشر های مختلف مردم برای پیگیری مشکلات خود به استانداری مراجعه می کنند، آنها پس از بازگشت از آن مکان متوجه برگه جریمه در زیر برف پاکن خودروی خود می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ یکی از مجموعه های که در هر استان به عنوان مرجع برای حل مشکلات و پیگیری امور مردم از آن نام برده می شود، استانداری است.

 

 

 استانداری کهگیلویه و بویراحمد در بسیاری از روزها پذیرای اقشار مختلفی از مردم بوده، که خواهان حل مشکلات خود از طریق آن مجموعه را دارند، اما باید گفت مکانی که مردم بتوانند خودرو های خود را در آن مکان پارک کنند توسط استاداری در نظر گرفته نشده است.

 

 

در همین رابطه باید اشاره کرد، به علت اینکه استانداری به عنوان مدیریت مجموعه نهاد های دولتی استان محسوب می شود باید از امکانات مناسب در جهت رفاه و خدمت به مردم برخوردار باشد، به عنوان مثال مشاهده می شود که خیابان که در آن استانداری کهگیلویه و بویراحمد واقع شده، پارکینگی وجود ندارد و این موضوع در نظرگرفته نشده است.

 

 

وقتی کسانی که قصد مراجعه به استانداری دارند ولی پارکینگی جهت پارک خودروهای آنها وجود ندارد، بنابراجبار خودروهای خود را در خیابان منتهی به استانداری پارک می کنند، اما در برگشت مشاهده می کنند یا خودروی آنها توسط خودروهای جرثقیل دار به پارکینگ منتقل شده، یا با برگ جریمه تخلف مواجه می شوند.

 

 

باید گفت چرا مردم باید جور نبود پارکینگ را با برگ های جریمه متحمل شوند وقتی که استانداری به عنوان یک نهاد دولتی می تواند در نزدیکترین مکان اقدام به احداث پارکینگ برای پارک خودروها  داشته باشد.

 

 

در پایان باید گفت، یک نمونه از مشکلاتی که سبب افزایش ترافیک در درون شهر یاسوج شده است، می تواند موضوع پارکینگ باشد، در همین ارتباط استانداری استان که فاقد پارکینگ برای پارک خودروهای مردم بوده، می تواند به راحتی تشخیص دهد چه مشکلاتی در اثر نبود امکانات در شهر ایجاد خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.