گروه: اخبار استان خبر: 116427 / تاریخ انتشار : 1397/12/15 ساعت : 19:14

شیر خانگی صاحبش را بلعید! + عکس

در جمهوری چک یک مرد ۳۳ ساله به وسیله شیری که در خانه نگه‌داری می‌کرد، خورده شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ در جمهوری چک یک مرد ۳۳ ساله به وسیله شیری که در خانه نگه‌داری می‌کرد، خورده شد.

 

پدر این مرد جسد او را در قفس شیر پیدا کرد.. او به ماموران گفته در قفس از داخل به روی او بسته شده بود. این دو حیوان که در دو محوطه جداگانه نگه‌داری می‌شدند، با گلوله پلیس از پای درآمدند.

 
 
 
 

سخنگوی پلیس به رسانه‌های محلی گفت از پای درآوردن شیرها برای دسترسی به جسد مایکل کاملا ضروری بود.

 

مایکل راسیک، ۳۳ ساله، شیر نر را سال ۲۰۱۶ خریده بود و شیر ماده یک ساله را هم همین سال گذشته به حیاط پشت خانه‌شان آورده بود.

 

 

او پیش‌تر با مقام‌های محلی بر سر احداث محل نگه‌داری از شیرها در محوطه خانه خود اختلاف داشت و یک بار هم به علت جفت‌گیری غیرقانونی این دو شیر جریمه شده بود اما پرونده قضایی او با دولت محلی در چند ماه گذشته معطل مانده بود چرا که مایکل دیگر به هیچ مامور دولتی اجازه ورود به خانه‌اش را نمی‌داد.

 

 

مایکل راسیک سال گذشته هم به صدر اخبار رسانه‌های جهان راه یافته بود هنگامی که یک دوچرخه سوار با شیر ماده او تصادف کرد. این سانحه هنگامی روی داد که مایکل این شیر ماده را که در آن زمان یک توله بود با قلاده برای پیاده‌روی به خیابان برده بود.

 

در جریان آن سانحه که با مداخله پلیس همراه شد ماجرا در حد یک تصادف رانندگی خاتمه یافت.توماس کوکورک، شهردار روستای زدچف گفت: حادثه امروز بالاخره کمک کرده که این معضل قدیمی پایان یابد.

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.