گروه: اخبار استان خبر: 116419 / تاریخ انتشار : 1397/12/15 ساعت : 16:43
به مناسبت هفته منابع طبیعی؛

برنامه بلندبالای منابع طبیعی استان برای هفته منابع طبیعی و آبخیزداری+جزئیات

حکمتیان اصل بیان کرد: در روز دوم یعنی 16 اسفندماه برنامه منابع طبیعی مردم احیاء وتوسعه جنگل ها و مراتع را دردستور کار داریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ مدیرکل منابع طبیعی  در خصوص برنامه های هفته منابع طبیعی گفت:  در روزچهارشنبه 15 اسفند روز درختکاری است که در این خصوص برنامه ویژه روز در ختکاری را در دستور داشته ایم.

 

حکمتیان اصل بیان کرد: در روز دوم یعنی 16 اسفندماه برنامه منابع طبیعی مردم احیاء وتوسعه جنگل ها و مراتع را دردستور کار داریم.

 

وی افزود: در روز سوم نیز جمعه 17 اسفند منابع طبیعی مردم ائمه جمعه وجماعات را دربرنامه داریم.

 

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه وبویراحمد گفت: در شنبه روز چهارم از هفته منابع طبیعی برنامه منابع طبیعی مردم حفاظت وحمایت را داریم.

 

حکمتیان اصل اظهار کرد: در یکشنبه نوزدهم اسفند که روز پنجم این هفته است برنامه منابع طبیعی مردم آبخیز داری ومقابله با سیل وخشکسالی را اجرا خواهیم کرد.

 

وی تصریح کرد: در روز دوشنبه روز ششم این هفته که 20 اسفندماه است برنامه منابع طبیعی مردم بسیج وهمیاران طبیعت را در برنامه داریم.

 

مدیرکل منابع طبیعی استان در پایان افزود: در روز هفتم که سه شنبه 21 اسفندماه است برنامه منابع طبیعی مردم ومجامع علمی ودانشگاهی را دربرنامه خواهیم داشت.

 

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.