گروه: اخبار استان خبر: 116408 / تاریخ انتشار : 1397/12/15 ساعت : 11:17

دومین روز رزمایش امنیت و آرامش با حضور فرماندهان نظامی و انتظامی استان+تصاویر

سرهنگ شاهینی افزود: این رزمایش به صورت مشترک با فرماندهی انتظامی استان و با همکاری سایر ارگان ها و دستگاه های خدمات رسان شهری استان و شهرستان و همکاری بسیجیان اجرا شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ صبح امروز دومین روز رزمایش مشترک نیروهای نظامی و انتظامی استان با عنوان رزمایش "امینت و آرامش" در پادگاه امام جعفرصادق(ع) چنارستان یاسوج برگزار شد.

 

سرهنگ شاهینی در این رزمایش بیان کرد: حضور جانشین سپاه فتح، جانشین انتظامی، دادستان نظامی استان، مسوولان حفاظت استان، فرمانده یگان ویژه، و گردان امنیتی امام علی(ع)، فرماندهی تیپ ۴۸ فتح عرض خیر مقدم دارم.

 

فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد گفت: رزمایش امنیت و آرامش از امروز به مدت دو روز در پادگان امام جعفر صادق(ع) شهریاسوج در حال برگزاری است.

 

 

سرهنگ شاهینی فرمانده سپاه شهرستان بویراحمد در روز دوم این رزمایش گفت: این رزمایش با هدف ارتقای سطح آمادگی عملیاتی نیروهای نظامی و انتظامی و واکنش سریع و مقتدرانه در صحنه های واقعی با اجرای تکرار و تمرین مراحل و پروسه های مختلف برگزار شده است.

 

وی افزود: مدیریت تصمیم و اجرا در سناریو های محتمل عمل کننده و افزایش تعامل عملیاتی بین نیروهای نظامی و انتظامی در صحنه عملیات، ارتقای توان واکنش سریع یگان های عمل کننده از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش است.

 

سرهنگ شاهینی افزود: این رزمایش به صورت مشترک با فرماندهی انتظامی استان و با همکاری سایر ارگان ها و دستگاه های خدمات رسان شهری استان و شهرستان و همکاری بسیجیان اجرا شده است.

 

شاهینی گفت: قرار است حرکات نمایشی در کنار دوستی با بسیجیان و نیروی انتظامی برگزار شود.
 

 

جانشین فرماندهی سپاه فتح استان در این رزمایش گفت: امروز دشمن از طریق مختلف در صدد لطمه زدن به کشور بوده، مانند جنگ سخت، نرم، و با روش های مختلف با نظام اسلامی دشمنی خود را نشان دادند و ما وظیفه داریم متناسب با تهدید های دشمن آماده باشیم.

 

 

وی بیان کرد: برای اولین بار در جنگ سخت، نبرد آبی و خاکی و عبور از رودخانه وحشی اروند را تجربه کرده ایم، در جنگ نرم مانند جنگ اقتصادی باید نیروها و تجهیزات خود را آماده کنیم.

 

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---


 انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.