گروه: اخبار استان خبر: 116401 / تاریخ انتشار : 1397/12/15 ساعت : 10:03

مطالبه گری غم انگیز ساکنین نقطه صفر مرزی استان از مسئولان/آقای استاندار و نماینده مردم،آب برای خوردن نداریم به فریادمان بِرس+تصاویر و فیلم

مردم 6 روستای محروم شهرستان بهمئی به دلیل نبود امکانات و محرومیت حاد خواستار توجه ویژه استاندار یا نماینده مجلس هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ مردم روستاهای محروم گَردنگه، پهُنک ،چَهتون، بِناران، ماخَره ، آبتی و رودزیرین از توابع شهرستان بهمئی با اعلام نارضایتی از بی توجهی مسئولان به آنها، از مسئولان استانی و شهرستانی درخواست کردند که به داد آنها برسند.

 

 

این روستاهای محروم در آخرین نقطه شهرستان بهمئی و در منطقه کوهستانی قرار دارند که راه ارتباطی آنها  نامناسب بوده و فاقد امکانات رفاهی هستند.

 

 

مردم انقلابی این مناطق که همواره امیدوار به عنایت انقلاب اسلامی بوده و هستند و همیشه در عرصه های مختلف اجتماعی مانند انتخابات و راهپیمائی ها حضور چشمگیر دارند،اما متاسفانه با گذشت نزدیک به نیم قرن از عمر پربرکت انقلاب اسلامی هنوز از داشتن آب آشامیدنی و راه مواصلاتی مناسب محروم هستند.

 

 

به گزارش خبرنگار ما در هفته اخیر در حالی که جوان33ساله ای از اهالی همین روستاها بر اثر سکته و نبود امکانات فوت کرد و بعلت نداشتن جاده مناسب و محرومیت شدید وی را در قبرستان شهرلیکک و کیلومترها دور از خانواده و دخترانش دفن کردند که این عامل منجر به نارضایتی بیشتر مردم از مسئولان شهرستانی شده است.

 

 

مردم محروم این مناطق کوهستانی مدت چهار روز است که برای وادار کردن مسئولان استانی و شهرستانی به پاسخگویی، از مراجعه خانواده های خود به مدارس و خانه بهداشت ها خودداری می کنند.

 
 
 
می طلبد که مسئولان استانی و شهرستانی با توجه به خواسته به حق این مردم محروم ،اقدام به رفع این مشکلات کنند. 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.