گروه: اخبار استان خبر: 116400 / تاریخ انتشار : 1397/12/14 ساعت : 19:36
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد

دستگیری ضاربین رئیس کل دادگستری استان باهمکاری نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج)

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از همکاری نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان برای دستگیری ضاربین مزارعی رئیس‌کل دادگستری استان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از پایگاه خبری ، پلیس سردار مهدی انصاری فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری عاملان تیراندازی به رئیس کل دادگستری استان خبر داد و افزود: با پیگیری و تلاش های مستمر ماموران انتظامی استان در پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و کارآگاهان پلیس آگاهی و با همکاری و تعامل خوب  سربازان گمنام امام زمان (عج) و حمایت قاطع دستگاه مقتدر قضایی استان بررسی این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

 

این مقام ارشد پلیس در استان افزود: پس از انجام تحقیقات و اقدام پلیسی و اطلاعاتی، عاملان تیراندازی به رئیس دستگاه قضایی استان دستگیر که در آینده نزدیک جزییات این خبر از طریق رسانه ملی و سایتها و خبرگزاری ها اعلام می شود.

 

وی در ادامه تاکید کرد: نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد کماکان و با اقتدار تمام، با افرادی که با هر نیتی قصد سلب آسایش مردم را در ذهن خود دارند و یا اینکه اقدام به ایجاد ناامنی و رعب و وحشت در این استان کنند، بدانند امنیت و آسایش مردم،خط قرمز پلیس است و بدون شک با برخورد قاطع قانونی و بدون اغماض می‌کند.

 

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان گفت: امنیت یک تولید اجتماعی است و شهروندان می بایست به سهم خود در تولید امنیت در جامعه با پلیس مشارکت کنند.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.