گروه: اخبار استان خبر: 116365 / تاریخ انتشار : 1397/12/14 ساعت : 10:16

استقلالی ها به اظهارات جنجالی رئیس کمیته انضباطی واکنش نشان دادند

بازیکنان تیم فوتبال استقلال نسبت به صحبت های رئیس کمیته انضباطی واکنش نشان دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ جنجال میان منشا و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال باعث شد تا مهدی رحمتی روز گذشته با انتشار پستی، نسبت به برخی تصمیمات فدراسیون و کمیته اخلاق واکنش نشان دهد و سپس با اشاره به موضوع دو شغله بودن حسن‌زاده ، رئیس کمیته انضباطی خواهان احضار او به کمیته اخلاق و رسیدگی به پرونده او شد.

 

ادعایی که از همان لحظه اول مشخص بود با واکنش حسن زاده همراه می شود و رئیس کمیته انضباطی نیز صبح روز دوشنبه در گفت و گوی تلویزیونی نسبت به این سخنان واکنش نشان داد.

 

 

حسن زاده در بخشی از صحبت های خود که با بیان این جمله ” وقتی یک جوان شهرستانی که تازه به تهران آمده و مشهور شده، علیه وزیر حرف می‌زند یا از زمین و زمان صحبت می‌کند باید در یک برنامه کالبدشکافی شود. ما یک مشکل با رسانه‌ها داریم که لذت می‌برند مسائل را وارونه جلوه دهند. چرا رادیو صحبت مهدی رحمتی علیه من را بولد می‌کند تا از من حرفی دربیاید؟” همراه بود باعث شد تا دوباره استقلالی ها نسبت به حرف های او موضع گیری کنند.

 

 

استفاده از واژه “شهرستانی” از سوی رئیس کمیته انضباطی که در ابتدا با موضع گیری مجری برنامه همراه بود، حالا با واکنش بازیکنان استقلال همراه شده است. برخی از بازیکنان استقلال با انتشار مطالبی در صفحات مجازی خود با استفاده از هشتگ با افتخار شهرستانی هستم نسبت به این صحبت های حسن زاده واکنش نشان دادند تا اختلاف میان استقلال و فدراسیون که از زمان رای سوپرجام آغاز شده بود و در پرونده منشا دوباره شعله ور شده، با صحبت های حسن زاده و واکنش احتمالی استقلالی ها به اوج رسد.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.