گروه: اخبار استان خبر: 116342 / تاریخ انتشار : 1397/12/14 ساعت : 11:36

نگرانی روستائیان بلهزار یاسوج از نابسامانی خیابان هایی که آنها را به کام مرگ می فرستد+تصاویر

عدم ساماندهی و بهسازی خیابان های منطقه بلهزار پایین در شهر یاسوج و نبود روشنایی در آن موجب نگرانی مردم این منطقه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ عدم ساماندهی و بهسازی خیابان های منطقه بلهزار پایین در شهر یاسوج موجب نگرانی مردم این منطقه شده است.

 

 

روستای بلهزار در 5کیلومتری شهر یاسوج واقع شده است، باتوجه به اینکه این روستا درنزدیکی مرکز شهر واقع شده است از کمبود امکانات بسیاری رنج می برد.

 


یکی از این مشکلات نبود سرعت گیر ونبود روشنایی مناسب در این روستا است که سبب خطرات بسیاری در روستا می شود.

 

 

نبود روشنایی مناسب در شب سبب ایجاد خطراتی از جمله تصادف و آسیب دیدن جانی ومالی می شود که ساکنین این روستا با دعوت از خبرنگار این پایگاه خبری به روستا این موضوع را شفاف سازی کرده اند و درخواست پیگیری آن را کرده اند.

 

 


یکی از ساکنین روستا در گزارش میدانی که  این پایگاه خبری انجام داد گفت: تا چندی پیش خیابان فاقد سرعت گیر بود که سبب تصادفات بسیاری می شد اما هم اکنون سرعت گیرهایی نصب کرده اند که شبیه پل است و باید از روی آن پرواز کرد.

 


این سرعت گیر نماها روزانه سبب آسیب های فراوانی به بدنه خودروها شده و در این وضعیعت اقتصادی هرروز باید ماشین هایمان را به تعمیرگاه ببریم.

 


وی ادامه داد: نمی دانم واقعا مسئولین چه فکری کرده اند، که این وضعیت نا بهنجار را برای خیابان ایجاد کرده اند.

 


حتی در شب هیچ کدام از راننده ها این سرعت گیرها را ندیده که سبب خطرات بسیاری برای آن ها می شود و هزینه های سرسام آوری را برروی دست آن ها می گذارد.

 


وی ادامه داد: عنوان سرعت گیر برای آن ها اصلا درست نیست؛ زیرا توده ای سیمان و ماسه را مخلوط کرده اند و برروی هم گذاشته اند به گونه ای که گویی پل ساخته اند.

 


ساکن این روستا در پایان گفت: این اصلا خوب نیست که مسئولین موازی کاری می کنند و حتی بعد از موازی کاری هم نمی توانند یک کار استاندارد و باکیفیت به ساکنین و شهروندان ارائه دهند،مگر مسئولین رسالت دیگری به جز خدمت به مردم دارند که این گونه ازآن سر باز می زنند؟؟

 


وی افزود: انتظار داریم که مسئولین مربوطه به مشکلات مردم رسیدگی نمایند تا موجبات رضایت آن ها فراهم شود.

 

در زیر تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.