گروه: اخبار استان خبر: 116329 / تاریخ انتشار : 1397/12/13 ساعت : 14:14
آیا ما جزء استان کهگیلویه وبویراحمد هستیم؟!؛

گلایه مندی مردم از وعده های بر باد رفته مسئولان در بخش چاروسا/گردشگرانی که فقط "خاک و خُل" نصیبشان میشود!

مردم بخش چاروسا از نبود امکاناتی نظیر گاز و جاده دسترسی مناسب ابراز نارضایتی کرده و گفته اند: آیا مسئولان این استان ما را جزء کهگیلویه وبویراحمد به شمار نمی آورند؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس چاروسا یکی از بخش‌های شهرستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد است از کنار آن رودخانه زیبای چاروسا عبور می‌کند.

 

 

در اطراف شهر قلعه رییسی روستاهای متعددی وجود دارد از جمله "بیسیدون" که امامزاده سید محمود(ع) و در هفت کیلومتری این شهر آبشار کمر دوغ قرار دارد.

 

 

اما آنچه شهروند خبرنگار این پایگاه خبری از بخش چاروسا ارسال کرده است حاوی آن است که مردم در این بخش نارضایتی هایی دارند چرا که مسئولین وعده های خود را در این منطقه  به فراموشی سپرده اند.

 

 
 

از طریق شهروند خبرنگار ما در بخش چاروسا آگاه شده ایم که جاده های بخش چاروسا و قلعه رئیسی مشکلات بسیاری دارد که مردم در خواست ترمیم و آسفالت سازی این جاده ها را کرده اند ولی هنوز به نتیجه ای نرسیده است.

 

 

مردم بخش چاروسا از نبود امکاناتی نظیر گاز و جاده دسترسی مناسب ابراز نارضایتی کرده در گفتگو با شهروند خبرنگار این پایگاه خبری گفته اند: آیا مسئولان این استان ما را جزء کهگیلویه وبویراحمد به شمار نمی آورند؟ جاده های ورودی چاروسا وقلعه رئیسی بعد از گذر سالیان هنوز خاکی است.

 

 

مردم این بخش به موقعیت گردشگری چاروسا نیز اشاره کردند که هرساله در نوروز این بخش از استان میزبان بسیاری از گردشگان است که به سختی از جاده های خاکی وناهموار عبور می کنند.

 

مردم

در این قسمت گویا دل بسیار پری از مسئولین داشته اندو البته مردم نیز حق دارند چرا که وظیفه مسئولین خدمت به مردم و خدمات دهی به آنان است.

 

 

در فاصلهٔ دو کیلومتری قلعه رییسی روستای "کل بازار" قرار دارد همچنین این روستا و روستای کلات به شمال منطقه چاروسا معروف هستند، منطقه چاروسا دارای دو کوه بلند به اسمهای "کوه سیاه" و "کوه برفکان" است که از مناطق سردسیر منطقه به شمار می‌آیند.

 

 

در فاصلهٔ پانزده کیلومتری قلعه رییسی امامزاده میرسالار از نوادگان امام موسی(ع) قرار دارد این دو امامزاده از مناظر گردشگری منطقه محسوب می شوند.

 

 

 

گفتن است: چاروسابیش از پنج دهستان و ۳۴۴ روستا باجمعیتی حدود ۲۱۸۰۶ هزار نفر دارد که اغلب روستاها به صورت پراکنده و دور از هم قرار دارند، در این منطقه در سال‌های گذشته مهمترین فعالیت مردم کشاورزی و دامداری بوده و مردم فقط از این طریق کسب معاش می کردند.

 

انتظار است که مسئولین نیز برای تحقق توسعه و پیشرفت استان کهگیلویه وبویراحمد وبخش چاروسا وهمچنین رضایت مندی مردمانی که برای حل مشکلات خود از آن ها انتظار دارند کوشا باشند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.