گروه: اخبار استان خبر: 116280 / تاریخ انتشار : 1397/12/17 ساعت : 12:33

کسب روزی حلال در هوای سرد زمستان یاسوج به روایت تصویر

شهر یاسوج پایتخت استان کهگیلویه وبویراحمد از هوای نسبتا سرد در زمستان برخوردار است که این موضوع باعث می شود کسانی که در شب به کسب و کار می پردازند بخصوص در زمستان این سرما را با جان و دل حس کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ شهر یاسوج پایتخت استان کهگیلویه وبویراحمد از هوای نسبتا سرد در زمستان برخوردار است که این موضوع باعث می شود کسانی که در شب به کسب و کار می پردازند بخصوص در زمستان این سرما را با جان و دل حس کنند.

 

 

با این وجود هستند کسانی که برای کسب روزی حلال و با عث و توکل بر خداند سختی های کاری در این شب های سرد زمستانه را به جان می خرند تا برای خود و خانواده توشه ای جمع کنند ، اما ایا مسئولان نباید برای این چنین افراد زحمت کش جامعه شرایط کار در محیطی مشخص را فراهم نمایند؟تا کی این انسان های زحمت کش باید در گیر دار فرار از دست پلیس بخاطر پارک های دوبله باشند؟

 

 

آیا وقت ان نرسید که مکانی مشخص برای این چنین افرادی که با کمترین امکانات و برای کسب روزی حلال بدون چشم داشتی به مال و انوال دیگران برای خانواده خود تلاش می کنند شرایط کار در محیطی آرام و بدون استرس را فراهم کرد؟

 

در زیر می توان تصاویری از کسب روزی حالا توسط این افراد زحمتکش جامعه را مشاهده کرد؛

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
همشهری
1397/12/18 - 11:29
قابل توجه جناب آقای کاظمی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری....
rateup 0
 ratedown 0
همشهری
1397/12/18 - 11:29
قابل توجه جناب آقای کاظمی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری....
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.