گروه: اخبار استان خبر: 116240 / تاریخ انتشار : 1397/12/11 ساعت : 13:26
مرگ خاموش در یاسوج؛

پزشک معتمد شهر سی سخت داغدار شد/آخرین جزئیات از گاز گرفتگی همسر پزشک شاغل در سی سخت

همسر دکتر نوبخت پزشک کاشانی معتمد و با تجربه شهر سی سخت به دلیل گاز گرفتگی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ دکتر نوبخت از پزشکان معتمد و با اخلاق و با تجربه شهر  سی سخت بوده که بالغ بر 12 سال در این شهر به طبابت پرداخته است و اکنون رئیس پزشکی قانونی این شهر نیز بوده که همسر او به دلیل گاز گرفتگی در روز جمعه دهم اسفند ماه جان خود را از دست داد.

 

 

 

گفتنی است دکتر نوبخت اصالتا اهل کاشان است که همسر مرحومه وی (خانم رفیعی) رایولوژیست و از شهرستان کهگیلویه است که در تعطیلات آخر هفته دکتر نوبخت به همراه فرزند خود راهی کاشان شد ولی همسر وی به دلیل شیفت کاری خود مجبور بود در بیمازستان شهدای گمنان بماند.

 

 

 

طبق گفته همسایگان،  وی در طبقه دوم یکی از ساختمان های بلوار رجاء یاسوج زندگی می کرد که همسایگان متوجه بوی شدید گاز در ساختمان می شوند و بعد از مراجعه به منزل دکتر نوبخت با شدت بوی گاز و درب بسته خانه مواجه شده که مجبور می شوند درب منزل وی را به منظور ورود به ساختمان بشکنند.

 

 

 

طبق گفته شاهدان عینی، گویا قبل از اینکه همسایگان متوجه موضوع شوند،  همسر دکتر نوبخت تلاش زیادی جهت خروج از بحران گرفتگی انجام می دهد که در در بین راه نقش بر زمین می شوند و صورت وی خونین می شود و در همانجا جان خود را از دست می دهد و تلاش اورژانس در راه نجات و  به جایی نمی رسد.

 

 

 

لازم به ذکر است مراسم تشییه و خاکسپار  این بانو ومادر بزرگوار امروز دوشنبه است و مراسم یادبود یان بانوی بزرگوار در شهرسی سخت در  روز سه شنبه مورخ 97/12/14 ساعت 14:30 بعداظهر  ‌در مسجد جامع شهر  سی سخت نیز برگزار می شود.

 

 

این پایگاه خبری این مصیبت دردناک را به دکتر نوبخت و خانواده وی همچنین به جامعه پزشکی استان تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحومه طلب مغفرت دارد.

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
Mordab
1398/1/17 - 20:19
باسلام من از بستگان نزدیک اقای دکترنوبخت هستم واین نوشته هیچ صحتی نداره لطفا اصلاح بشه
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.