گروه: اخبار استان خبر: 116237 / تاریخ انتشار : 1397/12/19 ساعت : 08:12
مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری:

فرهنگ و ارشاد بر ساخت ویدئوکلیپ های بدون مجوز نظارت شدیدتری کند/ با کارهای خلاف فرهنگ استان و عامل ترویج فحشاء و منکر مخالف هستیم

حجت الاسلام میرمحمدی: ما کار خود را بنابر به تبعات اجتماعی و فرهنگی که در بردارد برای جامعه انجام می دهیم و با آنچه با فرهنگ و عرف جامعه مخالف باشد و سبب ترویج فحشاء و منکر در جامعه شود مخالف هستیم.

مدیر کل دفتر اموراجتماعی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس بیان کرد: از این کلیپ ها خیلی کم دیده ام، باید بدانیم به چه شکلی است که بتوانیم اظهار نظر کنیم آنچه با شخصیت و فرهنگ یک جامعه منافات داشته باشد قطعا اشکال دارد.

 

 

حجت الاسلام علی فتح میرمحمدی اظهارکرد: مجوز گروه های هنری و موسیقی را اداره ارشاد باید بدهد و همه مسئولینی که در ارتباط با این مسائل نظارت مستقیم دارندباید نظارت شدیدتری را اتخاذ کنند.

 

 

میرمحمدی تصریح کرد: اقدامات فرهنگی باید گسترش باید و افرادی که این کلیپ ها را پخش می کنند به جز آن افرادی که خود خواننده هستند، به این امر توجه نمی کنند و نسبت به این کلیپ ها رغبت پیدا می کنند و این یک کار بد را در جامعه جا می اندازد وقتی یک منکری در جامعه ترویج داده شود وصاحب طرفدارانی نیز شود برخورد با آن منکر سخت می شود.

 

 

 وی افزود: برخورد در فضای مجازی با این نوع موسیقی ها کار وقت گیری است، ما یک سری سازمان های مردم نهادی را در محلات، مدارس، حاشیه شهرها و دانشگاه ها ایجاد کرده ایم و با آن ها قرارداد منعقد کرده ایم در رابطه با فضای مجازی و آسیب هایی که می تواند به جامعه وارد سازد آموزش هایی را برگزار کرده ایم.

 

 

 مدیرکل دفتر امور اجتماعی استان گفت: درحال آموزش در حوزه فضای مجازی به مردم هستیم که یک کار فرهنگی است اما بحث برخورد قهری وقضایی برعهده دیگر ادارات از جمله فرهنگ وارشاد است که باید نظارت کنند ودستگاه قضایی نیز اگر منکری وجود دارد با آن برخورد کنند.

 

 

 حجت الاسلام علی فتح میرمحمدی اظهار کرد: ما کار خود را بنابر به تبعات اجتماعی و فرهنگی که در بردارد برای جامعه انجام می دهیم و با آنچه با فرهنگ و عرف جامعه مخالف باشد و سبب ترویج فحشاء و منکر در جامعه شود مخالف هستیم.

 

 

 وی در پایان بیان کرد: سعی خواهیم کرد که این موضوع که تبعات فرهنگی و اجتماعی دارد را بیشتر به آن بپردازیم در این خصوص ما نمی توانیم برخوردی داشته باشیم اما از نظر اجتماعی وفرهنگی موضوع را بررسی می کنیم و با حوزه ارشاد تعامل برقرار می کنیم که آیا این کلیپ ها مجوز دارند؟ و به چه شکلی به آن ها مجوز داده می شود روی این موضوع کار خواهیم کرد.

 

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.