گروه: اخبار استان خبر: 116231 / تاریخ انتشار : 1398/4/5 ساعت : 09:12

وقتی چاله چوله های خیابان های شهر دهدشت مردم را خوشحال می کند + تصاویر

این روزها شهرداری دهدشت دست به کار شده و به وعده هایی که در مورد چاله چوله های خیابان ها و آسفالت کردن آن ها داده بود جامه عمل پوشانده و اقدام به تعویض آسفالت برخی از خیابان های شهر دهدشت کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ خدمات شهری یک امرضروری است که باید در جهت رفاه حال جامعه  و کمک به حل مسائل و مشکلات عمومی آن ها مورد توجه قرارگیرد. یکی از مهمترین این خدمات خیابان ها و کوچه های شهرهاست که این خیابان ها باید بتوانند امنیت و آسایش شهروندان را در بر داشته باشند.

 
دارندگان وسایل نقلیه از جمله کسانی هستند که در این زمینه بیشتر از سایر مردم متضرر می شوند.چرا که چاله چوله های متفاوت خیابان ها آسیب های فراوانی را به وسایل نقلیه وارد می کند و با توجه به افزایش قیمت قطعات وسایل نقلیه نگرانی و گلایه های مردم از چاله چوله های خیابان های دهدشت روز به روز در حال افزایش است.
 
 
این پایگاه خبری جهت پیگیری مطالبات مردمی درهمین زمینه مصاحبه ای را با معاون شهرداری دهدشت انجام داده است که مشروح آن را می توانید" اینجا "بخوانید.
 
 
این روزها شهرداری دهدشت دست به کار شده و به وعده هایی که در مورد چاله چوله های خیابان ها و آسفالت کردن آن ها داده بود جامه عمل پوشانده و اقدام به تعویض آسفالت برخی از خیابان های شهر دهدشت کرده است.
 
 
برخی از مردم با وجود تراشیده شدن آسفالت بسیاری از معابر دهدشت از بوجود آمدن این ناهمواری ها نسبتا خوشحال هستند و دلیل این خوشحالی خود را اقداماتی میدانند که در ادامه به اصلاح برخی از خیابان های شهر می انجامد.
 
 
 
 
سید‌حجت تقوی معاون شهرداری دهدشت گفت : در حال حاضر تعداد 3 پیمانکار با تمام دستگاها و ماشین آلات راهسازی لازم جهت انجام عملیات آسفالت انتخاب و تعیین کرده و به ‌زودی 2 پیمانکار دیگر نیز به این تعداد اضافه می‌کند تا روند بازسازی و آسفالت خیابان‌های شهر دهدشت با شتاب بیشتری انجام شوند.
 
 
تقوی افزود: براساس یک برنامه منظم عملیات آسفالت خیابان‌های شهر در چند فاز و به‌صورت هماهنگ انجام می‌شود و هریک از پیمانکاران در یک‌نقطه از سطح شهر کار خود را آغاز و ادامه می‌دهند.
 
 
وی با اشاره به حجم کلی عملیات آسفالت در سطح شهر دهدشت عنوان کرد: شهرداری دهدشت نزدیک به 50 هزار مترمربع آسفالت بیندر و لکه‌گیری و نزدیک به 120 هزار مترمربع نیز روکش در دستور کار دارد که باید تعداد 5 پیمانکار تعیین شده این میزان از حجم کار را در مدت 3 ماه انجام دهند.
 
 
 
 
معاون شهرداری دهدشت افزود: از خیابان جهاد تا کمربندی اول حدفاصل چهارراه بیمارستان تا میدان شهید شیرودی در 180 دستگاه به‌وسیله دستگاه آسفالت‌تراش، یک لایه از آسفالت خیابان تراشیده شده و پس از پاکسازی با دستگاه مکنده، آسفالت می‌شود.
 
 
وی با تاکید بر نظارت دقیق ناظران در حین انجام کار عنوان کرد: دستگاه آسفالت‌تراش موجود مورد تأیید است و در هنگام عملیات آسفالت، تمامی مراحل توسط ناظر مقیم نظارت شده تا آسفالتی باکیفیت به شهروندان تحویل داده شود.
 
 
تقوی با اشاره به مدت زمان اجرای طرح بیان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم که عملیات آسفالت و روکش و نیز پرکردن چاله چوله‌ خیابان‌های شهردهدشت تا آخر شهریورماه به پایان برسد و پس از آن شاهد رضایت شهروندان باشیم.
 
تصاویر بیشتر را در زیر مشاهده می کنید:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.