گروه: اخبار استان خبر: 116214 / تاریخ انتشار : 1397/12/10 ساعت : 16:49
در حاشیه افتتاح 40 پروژه شهرداری باشت مطرح شد:

گلایه امام جمعه باشت از برخی مدیران به استاندار/درخواست شهردار باشت درباره مطالبات 5 ماهه پرسنل شهرداری/افتخار به سبک تاجگردون!تصاویر

صبح امروز با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نماینده شهرستانهای باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی مراسم افتتاح ۴۰پروژه شهرداری باشت برگزار شد که حواشی جالبی را به همراه داشت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس صبح امروز با حضور احمدی استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد و تاجگردون نماینده شهرستانهای باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی مراسم افتتاح ۴۰پروژه شهرداری باشت برگزار شد.


از شاخص ترین این طرح ها نوسازی و دیوار کشی ساختمان گلزار شهدای باشت بود که با اعتباری به مبلغ ۱۵۰میلیون تومان و آبشار کوهستان شهرستان باشت(پارک تپه ای) به میزان 25 میلیارد ریال و ساختمان شهرداری باشت و همچنین بلوار ولایت شهرستان بود.


بعد از افتتاح پروژه های مدیریت شهری توسط مسئولین استانی و شهرستانی جلسه سخنرانی و گزارش دهی بعلت باران شدید در حسینه مرحوم کرمی باشت برگزار شد.


سخنران ابتدایی این جلسه سید مسعود حسینی فرماندار باشت بود که به حاضرین خیر مقدم گفت و گریزی به فعالیت های انجام شده در چند سال اخیر زد که شهرستان باشت در چند سال گذشته داری یک چهره و بافت قدیمی و محدود و با بن بست های خیابانی بود و همانطور که بر سر زبانها افتاده بود باشت را فقط به اسم همان خیابان اصلی می‌شناختند.


حسینی افزود:درحال حاضر شهر باشت از نمای زیبایی برخورد دار است و از بلوار گرفته تا روشنایی و کمربندی ها همه از تلاش های شهرداری و نهادهای شهرستانی و همت دولت است.بعد از فرماندار نادر گرامی رئیس شورای اسلامی شهرستان باشت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شهردار و پرسنل شهرداری،شهردار باشت را ثمره نیروی جهادی و انقلابی و بسیجی قلمداد کرد و از استاندار و تاجگردون درخواست کرد که نسبت به حقوق معوقه پرسنل شهرداری باشت کمک مالی و پشتیبانی کنند.سخنران بعدی در حسینه مرحوم کرمی باشت امام جمعه شهرستان باشت بودند که طی سخنانی از شهردار باشت تقدیر کرد.


حجت الاسلام عبودی در حاشیه این سخنرانی خطاب به استاندار گفت: جناب اقای احمدی، من چند ماه قبل در خواستی از شما داشتم که نامه شما را به یکی از مدیران تحویل دادم اما اهمیتی ندادند، جای باز کردن این موضوع اینجا نیست و خصوصی به عرض خواهم رساند.

 


 شهردار باشت در ادامه این مراسم به شرح چهل پروژه مدیریت شهری به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی و چگونگی اجرای آنها پرداخت و گفت: از مهمترین طرح های اجرایی در ۱۴ماه دوران شهرداری، در ۶ماهه اول ۲۰طرح به بهره برداری رسید و این هم چهل طرح که مهمترین آنها ساختمان های ۱و۲ شهرداری با تمام تجیهزات کامل،ساختمان آتش نشانی،گلزار شهدای باشت،آبشار کوهستان،بلوار خیابان و مجتمع تجاری اداری و ... بود.

 


موسوی گفت: در بعضی جاها کار نیست پول هست و جایی که باید پول باشد تا کار شود، پول نیست.


شهردار باشت خطاب به استاندار و تاجگردون گفت: حقوق 5 ماه پرسنل شهرداری باشت پرداخت نشده و نگذارید که در ایام عید شرمنده زن و بچه های نیروهایم شوم.


وی افزود: اگر مسئولی با حقوق نجومی یک ماه حقوقش پرداخت نشود صدای اعتراض آن را همه خواهند شنید اما پرسنل شهرداری باشت ۵ ماه بدون حقوق هستند و شبانه روز در حال کار هستند.

 

موسوی گفت: بعد از خداوند منان سر تعظیم در مقابل رفتگر شهرداری فرود خواهم آورد که مجاهدانه برای خدمت به شهرش تلاش میکند.استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز  طی سخنانی کوتاهی از شهردار و پرسنل شهرداری تشکر کرد و گریزی به پروژه سوختی و گلخانه ای خان احمد زد و آن را بزرگترین پروژه زیر ساختی در سطح کشور معرفی کرد.


غلامرضا تاجگردون نیز فقط به تقدیر و تشکر از شهردار بسنده کرد و گفت: برایم افتخار است که معاون وزیر کشور به شهردار باشت زنگ میزند، میگویدبه آقای تاجگردون بگویید کارمان را در مجلس انجام دهد.در حاشیه این جلسه یکی از شهروندان باشتی با تقدیم لوح تقدیر و سکه از خدمات شهردار باشت تقدیر کرد.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.