گروه: اخبار استان خبر: 116178 / تاریخ انتشار : 1397/12/9 ساعت : 12:07
رئیس هیئت ورزش های همگانی استان در گفتگو با صبح زاگرس؛

کسب بیش از 35 مدال رنگارنگ در سطح کشور/استقبال خوب مردم و برگزاری 1200 همایش پیاده روی در استان+تصاویر

رهامی افزود: هیئت ورزش های همگانی از سال 92 تا کنون بیش از 1200 همایش پیاده روی و بیش از 1500 مسابقات ورزشی و جشنواره های مختلف را در استان انجام داده است و از طرفی اعزامات زیادی سطح کشور داشتیم.

رئیس هیئت ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گفت: هیئت ورزش های همگانی استان یکی از موفق ترین هیئت ها و بزرگترین هیئت های استانی است که در سال 79 با عنوان بازی های بومی محلی در استان راه اندازی شد و در سال 82 رسما هیئت ورزش های همگانی استان فعالیتش را آغاز کرد و در سال 92 به عنوان رئیس هیئت انتخاب شدم که از آن زمان برنامه های خوبی در استان انجام شده است.

 

 

وی بیان کرد: اکنون ورزش همگانی برای مردم جا افتاده است و خود جوش به سمت این ورزش می آیند یکی از اهداف مهم این هیئت بحث نشاط و شادی و سلامتی در جامعه است با توجه به زندگی ماشینی که این روزها داریم نیاز است که مردم به سمت ورزش روی بیاورند.

 

رهامی افزود: شعار ورزش همگانی نیز این است که هر کس هر وقت در هر جایی با کمترین هزینه به سمت ورزش بیاید توصیه ما نیز به مردم این است که حداقل  روزی  30 دقیقه و هفته ای سه بار ورزش را در سبد زندگی خود قرار دهند چرا که در این شرایط  می تواند به سلامتی ما کمک زیادی کند.

 

 

رئیس هیئت ورزش های همگانی در استان  عنوان کرد: هیئت ورزش های همگانی از سال 92 تا کنون بیش از 1200 همایش پیاده روی و بیش از 1500 مسابقات ورزشی و جشنواره های مختلف را در استان انجام داده است و از طرفی اعزامات زیادی سطح کشور داشتیم.

 

وی ادامه داد: در سال 96 هیئت ورزش های همگانی در استان مقام دوم را کسب کرد در همان سال نیز کاری بی سابقه در کشور و در استان انجام شد و سه همایش پیاده روی در دهه فجر سال 96 پشت سر هم در یک ماه با حضور شبکه سه و شبکه دنا برگزار کردیم در دهه فجر امسال نیز به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران در یک روز نیز 40 همایش پیاده روی خانواده را در سطح استان انجام دادیم.

 

رهامی گفت: همایش یاسوج را با حضور شبکه سه برگزار کردیم در سال 96 و سال 97 نیز  برنامه های خوبی انجام شده است که جا  دارد از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان استان اقای علوی تشکر کنم چرا که در دو سال اخیر کارهای خوبی در استان در زمینه ورزش انجام شده است.

 

 

رئیس هیئت ورزش های همگانی در استان تصریح کرد: در مسابقات کشور مقام های خوبی داشتیم در این دو سال بیش از 35 مدال رنگارنگ در کشور کسب کردیم امسال مقام اول پرثوا در بخش بانوان را در استان گیلان کسب کردیم در بحث جوانان و نوجوانان نیز مقام دوم را کسب کردیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.