گروه: اخبار استان خبر: 116068 / تاریخ انتشار : 1397/12/6 ساعت : 13:46
افتخاری دیگر برای شهرستان دنا؛

کسب رتبه برتر شهرستان دنا در مسابقات قرآنی مدهامتان+اسامی برگزیدگان

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا گفت: جوانان و نوجوانان شهرستان دنا در مسابقات قرآنی "مدهامتان" خوش درخشیدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  سفیردنا؛ جوانان و نوجوانان شهرستان دنا در مسابقات قرآنی "مدهامتان" خوش درخشیدند.

 

 

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا با اعلام این خبر، افتخار آفرینی فرزندان شایسته شهرستان دنا و کسب مقام اول استان کهگیلویه و بویراحمد در مسابقات قرآنی مدهامتان دبیرخانه کانون های فرهنگی_هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را به تمامی دنا نشینان تبریک گفت.

 

 

 

فرهاد ناصری افزود: این مسابقات در رشته‌های قرائت، تحقیق و حفظ کل قرآن در رده سنی ۱۶ تا ۳۰ سال و قرائت ترتیل، حفظ جزء ۳۰، اذان، قرائت تقلیدی، نقاشی آیات و قرائت نماز ویژه رده سنی ۷ تا ۱۶ سال برگزار شد.

 

 

 

ناصری گفت: این مسابقات در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و استفاده از ابزار‌های فرهنگی و هنری برای جذب و ترغیب و شرکت بیشتر و بهتر نوجوانان و جوانان در فعالیت‌های قرآنی مساجد برگزار شد.

 

 

 

وی عنوان کرد: از جمله اهداف برگزاری این دوره از مسابقات کشف و شناسایی استعداد‌های برتر قرآنی فعال کانون‌های فرهنگی و هنری در قالب ایجاد رقابت سالم، ارتقا سطح اطلاعات عمومی و تخصصی نوجوانان و جوانان علاقه‌مند به فعالیت‌های قرآنی، ترغیب و تشویق مدیران کانون‌ها به کشف استعداد‌های محلی و منطقه‌ای فعال قرآنی و ایجاد بستر مناسب برای حضور نوجوانان و جوانان در مسابقات اوقاف و سایر مسابقات ملی و بین المللی است.

 

 

 

مقام آوران شهرستان دنا در این دوره از مسابقات به شرح زیر است:

۱_خانم مینا چراغی سی سخت
(حافظ کل قرآن کریم)نفر اول خواهران استان
۲_محمد ناصری سی سخت
(حافظ کل قران کریم)نفر اول برادران استان
۳_رضا امیری سی سخت
(حافظ کل قران کریم)نفر دوم استان
۳_مجید ناصری سی سخت
(نفر اول ترتیل برادران استان)
۴_علی ضیایی سیسخت 
(حفظ جز ۳۰)نفردوم استان
۵_مجتبی رهگشا
(حفظ جز ٣۰)نفر دوم استان
۶_بنیامین دستخوش
(حفظ جز ۳۰)نفر سوم استان
۷_محمد نجاتی بیاره
(قرایت قران)نفر دوم استان
٨_نرگس ناصری سی سخت
(نفر دوم ترتیل بانوان استان)

٩_آرمین علی پور بیاره(نفر سوم اذان استان )
١۰_غزل هنرمند( نفر سوم نقاشی استان)
١١_رضا قنبری( نفرسوم نقاشی استان)
۱۲_نجمه توکل (قرایت نماز دوم استان)

 

انتهای پیام/د

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.