گروه: اخبار استان خبر: 115960 / تاریخ انتشار : 1397/12/4 ساعت : 08:03
هفته هفدهم لیگ برتر هندبال کشور؛

جمعه طوفانی فرازبام خائیز برای رسیدن به ارامش/نماینده استان با شکست نجف اباد به رتبه سوم رسید

هفته هفدهم لیگ برتر هندبال کشور در حالی برگزار شد که تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت میهمان تیم هیئت هندبال نجف آباد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  یه نقل از کهگیلویه؛ هفته هفدهم لیگ برتر هندبال کشور در حالی برگزار شد که  تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت میهمان تیم هیئت هندبال نجف آباد بود.

 

این دیدار از چندین جهت برای تیم فرازبام اهمیت داشت، تیم فرازبام با پیروزی در این دیدار میتوانست تا حدود زیادی از فشارهای وارد شده به مجموعه تیم به خاطر اتفاقات هفته گذشته خارج شود و همچنین پیروزی در این مسابقه فرازبام را بیش از پیش به یکی از عنوان های اول تا سوم نزدیکتر میکرد.

 

 

 
 
این دیدار که از حساسیت های زیادی برخوردار بود، تا پایان نیمه اول پایاپای دنبال می شد اما شاگردان ناصر سلیمی کم کم اختلاف خود را با حریف افزایش دادند و در پایان بازی این نماینده دهدشت بود که حریف خود را  با نتیجه ۳۲بر ۲۷ شکست داد و به یک برد شیرین خارج از خانه دست یافت. این مسابقه با حضور تماشاگران پرشور  برگزار شد و از نکات جالب این مسابقه حضور  سرپرست فدراسیون هندبال یه عنوان میهمان ویژه این دیدار بود. 
 
 
حال چشم ورزش استان از جمله همه مردم کهگیلویه  به تیم فرازبام خائیز است تا ببینند که آیا این تیم پر طرفدار دهدشتی میتواند در پایان این مسابقات بالای سکو رود؟ 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.