گروه: اخبار استان خبر: 115895 / تاریخ انتشار : 1397/12/15 ساعت : 18:29
سوژه مردمی:

مهمترین مطالبه مردم چرام از مسئولان در خصوص جاده چرام به دهدشت/هاشمی پور:بهره برداری از جاده چرام به دهدشت در آینده نزدیک+تصاویر

توسعه راه های اصلی به خصوص راه های ارتباطی دو شهرستان می تواند نقش مهمی در کاهش تصادفات و میزان هدر رفت سوخت و انرژی در جامعه داشته باشد که تحقق این امر مستلزم همت مسئولان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،پروژه جاده دهدشت به چرام یکی از مهمترین پروژه های راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد در 0شهرستان های چرام و کهگیلویه  است.

 

تاخیر در اجرای این پروزه باعث طولانی شدن عملیات اجرایی آن شده است،  کم کاری مسئولان و عدم توانایی پیمانکار  در کامل کردن پروژه از جمله موارد نارضایتی مردم است.

 

 

مدت زیادی است که جاده ارتباطی چرام به دهدشت وضعیت خوبی ندارند و مردم چرام نیز به واسطه عدم پیگیری مسئولان به شدت گلایه مند هستند.

 
هرچند تلاش های خوبی در جهت اجرایی نمودن این پروژه صورت گرفته است ولی تا اتمام کامل هنوز فاصله زیادی دارد.
 
 
 
 عدل هاشمی پور نماینده شهرستان های چهارگانه در گفتگو با صبح زاگرس گفت: کارهای خوبی در محوره چرام به دهدشت صورت گرفته است که عملیات اجرایی این پروژه در حال اتمام است.
 
 
---
 
 
وی با اشاره به وضعیت نامطلوب این جاده گفت: عملیات زیرسازی این جاده روند مطلوبی دارد و امیدواریم عملیات آسفالت آن در آینده نزدیک با تامین اعتبارات لازم صورت پذیرد.
 
 
 نماینده مردم شهرستان های چهارگانه کهگیلویه بزرگ گفت: یکی از موارد اصلی این جاده، وضعیت پل های آن است که اکنون در حال ترمیم و تعمیر آخرین پل این جاده هستند.
 
 
 اما مردم چرام در انتظار وضعیت مطلوب جاده چرام به دهدشت نشسته اند و از مسئولان چنین پروژه‌ای را مطالبه می‌کنند.
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.