گروه: اخبار استان خبر: 115885 / تاریخ انتشار : 1397/12/2 ساعت : 09:21

تیم ضربت تراکتورسازی، بمب فرانسوی را خنثی کرد!

کوین کنستانت خرید پر سروصدای باشگاه تراکتورسازی تبریز بدون آنکه حتی یک دقیقه برای تی‌تی‌های تبریز به میدان برود، از جمع سرخ‌ها جدا شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  بدون شک  تراکتور سازی تبریز فعال‌ترین و موفق‌ترین باشگاه لیگ برتری، در بازار نقل و انتقالات زمستانی فصل جاری بود که در تمامی خطوط تیمش را قدرت ببخشید تا در آغاز نیم‌فصل دوم، با چهره‎‌ای دگرگون شده خود را در کورس قهرمانی قرار بدهد که رفته‌رفته از این چهرۀ مقتدر در حضور ژُرژ لیکنز رونمایی شد.

 

سرخ‌های تبریز به دنبال دستورات محمدرضا زنوزی، تراکتورسازی را تبدیل به پایگاه ستارگان بزرگ لیگ برتر کردند تا در این پروژۀ بزرگشان، کوین کنستانت، بازیکن سابق آث‌میلان نیز در اردوی آنها حاضر و شوکی جدی به فوتبال ایران وارد شد! چرا که در لیگ برتر، خیلی خارجی‌های بزرگ و با کیفیت ورود نکرده‌اند و حضور بازیکنی چون کنستانت حسابی به بازار نقل و انتقالات هیجان بخشیده بود.

کوین کنستانت
 

 

مشخصاً حضور بازیکنی مشهور با رزومه‌ای خاص و متفاوت، همانند کوین کنستانت درلیگ برتر ایران، هزینه‌های سنگین و چشمگیری را متحمل باشگاه تراکتورسازی می‌کرد و به دنبال این ماجرا، تی‌تی‌ها هزینه‌های هنگفتی را برای جذب او متقبل شدند تا ستارۀ مشهور 31 سالۀ فرانسوی را در ترکیب خود برای ادامۀ رقابت‌های لیگ در اختیار  داشته باشند، هافبک - مدافعی که از او به عنوان بمب بزرگ نقل و انتقالات لیگ یاد می‌شد و خیلی سریع صدای مهیبش، آرام گرفت!

 

تراکتورسازی در بازار نقل و انتقالات تنها کوین کنستانت را جذب نکرده بود و سوای بر این بازیکن، چندین بازیکن دیگر را به ترکیب خود اضافه کرده بود تا عملاً تیمی برابر با 11 مرد ترکیب اصلی، بر روی نیمکت آنها حاضر باشد و ترافیک شدیدی برای حضور در ترکیب اصلی سرخ‌ها به‌وجود  بیاید؛ در این شرایط کنتسانت شانسش برای دوئل با بازیکنان بزرگ ترکیب اصلی کاهش یافت و عملاً دیگر امکان حاضر شدن در میادین، آن هم در پست هافبک، تبدیل به ناممکن‌ترین اتفاق، در ادوی تی‌تی‌ها شد تا لیکنز از او بخواهد در پست مدافع ایفای نقش کند که همین مسئله موجب بروز اولین دلخوری‌ها از سوی وی شد.

 

کوین کنستانت
کوین کنستانت

 

پس از چند جلسه تمرین با تی‌تی‌ها، لیکنز با ابراز نارضایتی از ناآمادگی این هافبک - مدافع، مسئولان باشگاه را در جریان ریز اتفاقات قرار داد و حساسیت ویژه‌ای برای تصمیم‌گیری در قبال او به‌وجود بیاید، ستارۀ سابق آث‌میلان، حالا متهم به سرپیچی از دستورات کادر فنی، نبود آمادگی کافی و خارج شدن از چارچوب فنی و انضباطی باشگاه شده بود و این مسئله در حالی شکل می‌گرفت که برای جذبش، زنوزی هزینه‌ای بسیار سنگین را تقبل کرده بود!

 

کوین به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای وارد اردوی تبریزی‌ها شده بود و چیزی که از او به نمایش درآمد، هیچ نشانی از حرفه‌ای‌گری نداشت تا بالاخره مدیریت باشگاه تصمیم بگیرد پیش از آنکه ضررهای بیشتری متحمل تیمش شود، به شکلی مسالمت‌آمیز به همکاری با او پایان دهد و قراردادش را پیش از آنکه تمام دستمزدش پرداخت شود، با مبلغی به مراتب کمتر از آن رقم نجومی قرارداد اصلی، او را راضی به جدایی نماید.

 

کوین کنستانت
 

 

کنستانت با داشتن نامی بزرگ، عملاً توازن را در اردوی تراکتورسازی از بین برده بود و در سمت مقابل، کیفیت فنی‌اش هیچ سنخیتی با نام بزرگش نداشت، از سویی دیگر او خیلی با فلسفۀ تراکتورسازی همراه نشد و نتوانست خود را به سکوها ثابت کند تا بمب بزرگ نقل و انتقالات فوتبال ایران، بدون دادن تلفات بر روی دست تی‌تی‌ها از سوی زنوزی خنثی شود!

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.