گروه: اخبار استان خبر: 115883 / تاریخ انتشار : 1397/12/1 ساعت : 19:53
هفته بیستم لیگ دو فوتبال:

جدال ناتمام نفت و گاز گچساران با نیرو زمینی درتهران/ داوری که پا روی برد نفتی ها گذاشت؟!+فیلم

دیدار حساس تیم نفت و گاز گچساران با نیرو زمینی تهران در چارچوب رقابت های هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با حاشیه های فراوان ناتمام ماند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،دیدار حساس نفت و گاز گچساران با نیروی زمینی تهران در چارچوب رقابت های هفته بیستم لیگ دسته دوم فوتبال کشور  با حاشیه های فراوان ناتمام ماند،این دیدار که عصر امروز در ورزشگاه غدیر تهران آغاز شد در نیمه اول بدون گل خاتمه یافت.

 

تنها صحنه مهم نیمه اول این دیدار پنالتی تیم نیروی زمینی بود که با وجود اعلام ٤ دقیقه وقت تلف شده اما در دقیقه ٥١ یک ضربه پنالتی برای نیروی زمینی گرفته شد که توسط عباس بختیاری دروازبان شایسته نفتی ها که از بازیکنان شاخص این دیدارنیز بود ،مهار شد.

 

با شروع نیمه دوم در دقیقه ٥٢ ( ٣ دقیقه بیشتر از وقت اعلام شده) فرشید علیزاده از روی نقطه پنالتی گل اول نفت را به ثمر رساند تا نفت و گاز گچساران تیم برتر میدان باشد.

 

پس از برتری یک بر صفر نفتی ها از دقیقه ٦٠به بعد این دیدار رفتارهای مشکوک داور مسابقه شروع شد و در ابتدا "وحید امانی" را از بازی اخراج کرد و تیم نفت وگازگچساران از دقیقه ٦٥ با ١٠ بازیکن به کار خود ادامه داد تلاش بازیکنان تیم نفت و گاز به گونه ای بود که با وجود ١٠ نفره شدن لحظه ای از تلاش خود کم نکرده و تا دقیقه ٩٠ برتری امتیازی از آن نفتی های گچساران بود .

 

هر چند حواشی بازی به گونه ای بود که باوجود توهین های مکرر سرمربی تیم نیروی زمینی به مربیان نفت و گازگچساران متاسفانه داور بازی" یوسف نادریان" سرمربی نفتی ها از زمین بازی اخراج می کند.

 

پس از اعلام ١٠ دقیقه وقت تلف شده از سوی داور حملات نیروی زمینی به اوج خود رسید تا در نهایت با وجود گرفتن وقت اضافه بیش از مدت اعلام شده که حدود ٧ دقیقه بیشتر از ١٠ دقیقه اعلام شده که در نهایت ضربه کرنر تیم نیروی زمینی به صورت مشکوکی از سوی کمک داور به اشتباه گل اعلام شد و همین موضوع موجب اعتراض شدید بازیکنان و مربیان نفت و گاز قرار گرفت و داور به ناحق بازی را نیمه تمام اعلام و داور مسابقه چمن را ترک کرد .

 

آنچه مسلم است بازی خوب بازیکنان نفت مقابل نیروی زمینی بود که درخشش دروازبان تیم و خط دفاع با وجود ١٠ نفره بودن و مصدوم شدن"امین عباسی" درخشش بسیار خوبی داشتند.

 

باشگاه نفت و گاز گچساران ضمن اعلام اعتراض خود نسبت به نتیجه بازی از کمیته انضباطی و دپارتمان داوری درخواست دارد زوایای پیدا و پنهان اینگونه رفتارهای غیرورزشی و تضییع حق تیمی که در وقت قانونی تلف شده برتر میدان بوده نظارت عادلانه و تصمیم قاطعانه را لحاظ کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.