گروه: اخبار استان خبر: 115857 / تاریخ انتشار : 1397/11/30 ساعت : 15:04
بسته ورزشی صبح زاگرس؛

راهیابی تیم تنیس روی میز هیات یاسوج به لیگ برتر تنیس روی میز کشور/نگاه ویژه ورزش استان به المپیک 2020 توکیو است/

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

رئیس هیات تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد:

راهیابی تیم تنیس روی میز هیات یاسوج به لیگ برتر تنیس روی میز کشور

راهیابی تیم تنیس روی میز هیات یاسوج به لیگ برتر تنیس روی میز کشور

 

خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز استان از راهیابی تیم تنیس روی میز هیات یاسوج با اسپانسری پارک آبی یاسوج به رقابتهای لیگ برتر نوجوانان و جوانان کشور خبر داد.
پیمان خضوعی با بیان این خبر افزود:
تیم تنیس روی میز هیات یاسوج با اسپانسری پارک آبی یاسوج در لیگ دسته یک توانسته مقام پنجم رو کسب کند که با انصراف یکی از4 تیم ،تیم هیات تنیس روی میز یاسوج جواز حضوردرلیگ برترنوجوانان و جوانان کشور را برای اولین بار کسب کرد .
خضوعی ادامه داد:رقابتهای لیگ برتر تنیس روی میز کشور به صورت رفت و برگشت برگزار و طبق تقویم فدراسیون دور رفت این مسابقات به میزبانی تهران در اسفندماه برگزار خواهد شد .
رئیس پرتلاش هیات تنیس روی میز استان از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه رشته تنیس روی میز استان در کشور تقدیر و اظهار امیدواری کرد با تلاش ورزشکاران و حمایت مسئولین استانی شاهد شکوفایی و کسب سکوهای قهرمانی توسط ورزشکاران این رشته در کشور باشیم .
 
 
********************
 

رئیس هیات ووشو استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

درخشش تیمهای ووشو استان در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی

 درخشش تیمهای ووشو استان در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی

امیری رئیس هیات ووشو استان گفت: تیم های بانوان و آقایان ووشو استان در رقابتهای قهرمانی کشوربه دو مدال طلا ،دو نقره و یک برنز دست یافتند .

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،امیری رئیس هیات ووشو استان گفت: تیم های بانوان و آقایان ووشو استان در رقابتهای قهرمانی کشوربه دو مدال طلا ،دو نقره و یک برنز دست یافتند .
حجت امیری رئیس هیات ووشو کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :تیم های ووشو بانوان و آقایان استان در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که در استان اصفهان و خوزستان برگزارشد خوش درخشیدند.
امیری افزود:در رقابتهای قهرمانی آقایان که در اصفهان و روزهای 23 لغایت 25بهمن ماه در دو بخش تالو ساندا برگزار شد ،فرزاد مسعودی کیش در وزن 48-کیلو گرم به مقام اول و مدال طلا دست یافت،اشکان امیدوار در وزن 52- کیلو گرم دوم و مدال نقره را برگردن آویخت ،امیر محمد کاظمی به مقام دوم و مدال نقره دست یافت .
رئیس هیات ووشو استان در ادامه از کسب یک مدال طلا و یک برنز بانوان در رقابتهای قهرمانی کشورو انتخابی تیم ملی که در استان خوزستان برگزار شد سخن گفت و بیان داشت :در این رقابتها که حکم انتخابی تیم ملی را داشت معصومه طهماسبی در بخش تالو به مقام نخست و مدال طلا دست یافت و مهسا شفیعی به مدال برنز و مقام سوم رسید

********************

در گرامیداشت دهه مبارک فجر اتفاق افتاد:

نفرات مسابقات تنیس روی میز کارکنان ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد مشخص شدند

نفرات مسابقات تنیس روی میز کارکنان ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد مشخص شدند

رقابتهای تنیس روی میز گرامیداشت دهه مبارک فجر کارکنان ورزش و جوانان استان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید .


در این دوره از مسابقات 10 نفر از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان حضور داشتند و بصورت دوره ای در دو گروه با هم رقابت کردند .
درپایان دور مقدماتی از گروه یک آرمان حاتمی و غلامعلی میمینت و از گروه دوم فلامرز رستمی و شادمان گودرزی بعنوان نفرات اول ودوم راهی مرحله نیمه نهایی این مسابقات شدند.
در مرحله نیمه نهایی این مسابقات آرمان حاتمی و فلامرز رستمی با برتری برابر شادمان گودرزی و غلامعلی میمینت راهی دیدارپایانی و فینال این مسابقات شدند.
در دیدار رده بندی و فینال این مسابقات که با حضور علوی مدیر کل ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش ،خضوعی رئیس هیات تنیس روی میز استان و کارکنان ورزش و جوانان استان در محل خانه تنیس روی میز برگزار شد ،غلامعلی میمینت با برتری برابر شادمان گودرزی به مقام سوم رسید.
در دیدار پایانی نیز رستمی و حاتمی به مصاف هم رفتند که در یک بازی سخت و نفس گیر که پنج ست به طول انجامید ،فلامرز رستمی با برتری 3بر2 برابر آرمان حاتمی به مقام قهرمانی رسید ،حاتمی دوم شد.
در مراسم اختتامیه این مسابقات که با حضور مدیر کل ،معاون توسعه ورزش و رئیس هیات تنیس روی میزو کارکنان ورزش و جوانان برگزار شد از طرف هیات تنیس روی میز به چهار نفر برتر این رقابتها جوایزی اهدا شد .
این مسابقات با همکاری هیات تنیس روی میز و پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

********************

رهامی خبر داد:

شهر دهدشت میزبان همایش بزرگ پیاده روی خانواده است

شهر دهدشت میزبان همایش بزرگ پیاده روی خانواده است

رئیس هیات ورزش های همگانی استان از بازدید اعضای این هیات به شهرستانهای کهگیلویه ،چرام و لنده خبر و افزود:با حضور شبکه سوم سیما ،شهر دهدشت میزبان همایش بزرگ پیاده روی خانواده و اهدای یک دستگاه خودرو پراید است .

 
محمد علی رهامی با بیان این خبر اظهار داشت : بازدید دوره ای رئیس و اعضای هیات ورزش های همگانی استان از هیات های شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده انجام شد .
رهامی ادامه داد: در روز 25 بهمن طی نشستی با حضور رئیس اداره ورزش شهرستان چرام و رئیس هیات ورزشهای همگانی این شهرستان وضعیت ورزش همگانی در این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی در این جلسه مطرح و مورد تصویب اعضا قرار گرفت . در پایان اعضا جلسه در فینال مسابقات فوتسال جام دهه فجر شهر چرام که بین تیم آموزش و پرورش و شبکه بهداشت برگزار گردید شرکت کرده که در این جام تیم آموزش و پرورش شهرستان قهرمان شد.
رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری جلسه اعضای این هیات با هیات شهرستان کهگیلویه خبر داد و اظهار داشت :
در ادامه اعضا هیئت همگانی استان در جلسه هیات همگانی شهرستان کهگیلویه شرکت کرد. در این جلسه مصوب شد با توجه به هماهنگی های بعمل آمده با نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان و ریاست فدراسیون ورزشهای همگانی در نیمه دوم اسفندماه 97 همایش بزرگ پیاده روی خانواده با حضور شبکه سوم سیما در شهر دهدشت برگزار شود . در ادامه اعضا جلسه از فینال مسابقات فوتسال جام دهه فجر در شهر دهدشت که بین دو تیم دبیرستان علم و ادب و شبکه بهداشت شهرستان برگزار گردید تماشا کردند که در این مسابقات دبیرستان علم و دانش به مقامات نخست دست یافت و از تیم های برتر تجلیل شد .
رهامی از حضور اعضای هیات در همایش شهر لنده در 26 بهمن ماه خبر و بیان داشت :
در روز 26 بهمن اعضا هیات همگانی استان در همایش پیاده روی خانواده که بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شهر لنده با حضور جمع کثیری از مردم ورزش دوست شهرلنده و بعضی از مسئولین ادارات برگزار شد شرکت کردند. این همایش به مسافت 4 کیلومتر از اداره ورزش تا تپه نورالشهدا برگزار شد و در پایان به 40 نفر از شرکت کنندگان از طرف هیئت همگانی استان هدایایی از جمله دوچرخه، کارت هدیه و البسه ورزشی اهدا گردید.در این همایش رئیس هیات همگانی استان ضمن تشکر و قدردانی از حضور مردم و مسئولین گفت: هیات همگانی استان با توجه به رسالتی که دارد بصورت چرخشی در کلیه شهرستانها و بخش‌ها و روستاهای استان برنامه های متنوع ورزشی از جمله همایش پیاده روی خانواده را برگزار می کند .
رهامی ،هدف از برگزاری چنین برنامه های ایجاد شادابی و نشاط در جامعه عنوان و انتظار داشت : مسئولین و مردم نهایت همکاری را با ما داشته باشند .
مشاور فدراسیون ورزشهای همگانی آخرین برنامه این سفر را برگزاری جلسه ای پیرامون توسعه ورزش همگانی در استان با حضور مسئولین ورزش همگانی استان و شهرستانهای بویراحمد، کهگیلویه، چرام، لنده ذکر و بیان داشت در این نشست مصوباتی در زمینه ورزش همگانی در استان و شهرستانها به تصویب رسید.
در این سفردو روزه رئیس هیات همگانی استان ، نایب رئیس هیات استان و رئیس هیئت همگانی شهرستان بویراحمد، خزانه دار هیات همگانی و مسئول کمیته پیاده روی هیات همگانی استان حضور داشتند.
 
********************
 

علوی :

نگاه ما المپیک 2020 توکیو است / توجه به رشته های المپیکی از اولویت های ورزش استان است

نگاه ما المپیک 2020 توکیو است / توجه به رشته های المپیکی از اولویت های ورزش استان است

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :نگاه ما المپیک 2020 توکیو و توجه و حمایت رشته های المپیکی است.

 
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد در حاشیه برگزاری مسابقات تنیس روی میز کارکنان ورزش و جوانان استان که در گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد ،ضمن تشکر از روساء و نایب رئیسان های هیات های استانی و شهرستانی که در جهت توسعه و ارتقای ورزش استان تلاش می کنند ،از نگاه دستگاه ورزش استان به المپیک 2020 توکیو و سرمایه گذاری و حمایت رشته ها و ورزشکاران رشته های المپیکی خبر داد.
علوی افزود:با توجه به اینکه سرمایه گذاری و نگاه وزارت ورش و جوانان المییک 2020 توکیو می باشد ،سعی خواهیم د اشت با حمایت مسئولین استانی ،همانند بازیهای آسیایی و پارآسیایی ورزشکارانی در المپیک پیش رو داشته باشیم .
مدیر کل ورزش و جوانان استان ،المپیک را بزرگترین رویداد مهم ورزش جهان برشمرد و از ورزشکاران ،قهرمانان و ملی پوش استان خواست در جهت رسیدن به سکوهای قهرمانی و پیراهن مقدس تیم های ملی جهت حضور در این رویداد بزرگ ورزشی تلاش کنند .
مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با تبریک فجر چهلم و قدردانی از جامعه ورزش استان بخاطر حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن گفت :ورزش تنیس روی میز رشته المپیکی است و باید در روند توسعه و رشد روزافزون آن گامهای موثری برداشته شود.
وی ضمن تشکر از تلاشهای رئیس و اعضای هیات تنیس روی میز استان در جهت رشد و شکوفایی این رشته ورزشی اظهار داشت :یکی از رشته های که ظرفیت و پتانسیل خوبی در استان و کشور دارد ،رشته تنیس روی میز است و با توجه به امکانات و زیر ساخت های موجود و حضور قهرمانان و ملی پوشان همچون میعاد خضوعی و دیگر قهرمانان و ملی پوشان نوجوان و جوانان در استان امیدوارم این رشته هم در آینده نزدیک بتواند انتظارات مردم و ورزشکاران را برآورده سازد و به جایگاه واقعی خود برسد .
علوی با بیان اینکه ورزش تنیس روی میز استان منابع و پتانسیل های خوبی برای برگزاری رقابتهای کشوری دارد و در توسعه زیرساختهای ورزشی شرایط مناسبی را فراهم کرده است و امیدوارم با حمایت فدراسیون بتوانیم میزبان رقابتهای کشوری و بین المللی باشیم .
مدیر کل ورزش و جوانان استان با اشاره به اینکه عدم مشارکت بخش خصوصی یک نکته مبهم است و باید به صورت ویژه به آن پرداخته شود افزود : یکی از موارد مهمی که جامعه ورزش و مسئولین استانی باید در نظر داشته باشد توجه به باشگاهها و درآمدزایی می باشد زیرا دولت به تنهایی نمی تواند زیرساختها را ایجاد کند و بطور حتم رئیس هیات باید در همه زمینه ها ورود بخش خصوصی به ورزش تنیس روی میز را مدنظر قرار دهد .
وی در پایان گفت : امیدوارم با کمک اعضای هیات تنیس روی میز،حمایت فدراسیون و همچنین زحمات همکارانمان در اداره کل ، ورزش تنیس روی میز کهگیلویه وبویراحمد سهم بیشتری در اردوی تیم ملی و سایر بخشهای این ورزش داشته باشیم .

********************

شاکری خبر داد:

کارگاه پیشگیری ، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی با تاکید بر سوءمصرف مواد و مفاسد اخلاقی برگزار شد.

کارگاه پیشگیری ، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی با تاکید بر سوءمصرف مواد و مفاسد اخلاقی برگزار شد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :با هدف آشنایی نسل جوان و زوج های جوان کارگاه پیشگیری ، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی با تاکید بر سوءمصرف مواد و مفاسد اخلاقی برگزار شد.

 
رحمت الله شاکری با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :این کارگاه در راستای ارتقای دانش و ترویج فرهنگ پیشگیری کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی با تاکید برسوءمصرف مواد مخدر و مفاسد اخلاقی و همچنین کاهش رفتار‌های پرخطر در جامعه در بین مردم و نوجوانان و جوانان و کارکنان برگزار شده است.
شاکری از اجرای 25برنامه آسیب های اجتماعی ،82کارگاه ازدواج و 250 برنامه فرهنگی در شهرهای استان در دو حوزه اداری و سمن ها و تشکل های مردم نهاد خبر داد و تصریح کرد :این کارگاه با حضور 60 نفر از برادران و خواهران با حضور علی اکبری استاد دانشگاه و توسط موسسه آوای امید جوانان دنا در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .
 
********************
انتهای پیام/د
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.