گروه: اخبار استان خبر: 115789 / تاریخ انتشار : 1397/11/29 ساعت : 13:16

گلایه شهروندان سوقی از سنگ فرش خیابان هایی که غیراصولی ساخته می شوند+تصاویر

چندی است که شهرداری شهرسوق اقدام به سنگ فرش کردن برخی از پیاده روهای این شهر کرده که با نگاهی گذرا به این پیاده روها و‌نحوه کار آن ها ایرادهای زیاد و غیراصولی در این فعالیت دیده میشود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه ؛مسیرهای پیاده را میتوان به عنوان راه هایی که به دور از معابر سواره بوده و طیف وسیعی از کاربران شامل عابرین، دوندگان، دوچرخه سواران و ... از آن استفاده میکنند، تعریف کرد.

پیاده رو ها، معابری با بالاترین حد نقش اجتماعی هستند که در آنها تسلط کامل با عابر پیاده بوده و از وسایل نقلیه موتوری تنها به منظور سرویس دهی به زندگی جاری در معبر استفاده میشود. پیاده راه‏ ها ابزاری برای فعالیت جمعی به خصوص در ارتباط با اقتصاد شهری، کیفیت محیطی و سلامت اجتماعی اند.

چندی است که شهرداری شهرسوق اقدام به سنگ فرش کردن برخی از پیاده روهای این شهر کرده که با نگاهی گذرا به این پیاده روها  و‌نحوه کار آن ها ایرادهای زیاد و غیراصولی در این فعالیت دیده میشود.
 
 
یکی از شهروندان در گفت و گو با کهگیلویه با ابراز نگرانی از نحوه عملیات سنگ فرش پیاده روهای شهر گفت : ترمیم پیاده روهای شهر اقدام قابل تحسینی است که شهرداری انجام می دهد اما اگر این کار به صورت غیر اصولی انجام شود بعد از گذشت مدت کوتاهی موجب تخریب و تحمیل هزینه های دوباره خواهد شد.
 
 
وی گفت : قبل از هر چیز باید پایه کار به صورت استاندارد با غلطک فشرده شود تا بعد از مدت کوتاهی دوباره نشست نکند. اما در برخی از قسمت های شهر سوق این کار صورت نگرفته و علیرغم اینکه باران باعث خیس شدن زمین شده باید حتما پایه کوبی در این قسمت ها صورت گیرد و بعد اقدام به سنگ فرش صورت گیرد.
 
 
 
 
یکی دیگر از شهروندان سوقی گفت : همیشه بخش خاصی از شهر مورد توجه مسئولین قرار میگیرد و همین امر باعث بروز اختلاف در بین مردم شهر و مسئولین می شود.
 
امیدواریم که مسئولین با دقت و نظارت بیشتر اقدام ها و فعالیت های خود را بررسی و به سرانجام برسانند تا خدمت رسانی های آن ها تحت الشعاع اقدامات غیر اصولی و نقد های مختلف قرار نگیرد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.