گروه: اخبار استان خبر: 115749 / تاریخ انتشار : 1397/11/28 ساعت : 10:56

هفت خان رستم پیش روی بیمارستان سی سخت /انتقاد استاندار از جدال سی سخت و پاتاوه بر سر بیمارستان

شهرستان دنا که جمعیتی بالغ بر 60 هزار نفر دارد از داشتن یک بیمارستان استاندارد و درخور شأن بی بهره اند و گویا برای احداث بیمارستان در سی سخت باید هفت خان رستم طی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ شهرستان دنا که جمعیتی بالغ بر 60 هزار نفر دارد از داشتن یک بیمارستان استاندارد و درخور شأن بی بهره اند و گویا برای احداث بیمارستان در سی سخت باید هفت خان رستم طی شود.

 

 

بی شک یکی از دغدغه های مردم شهر سی سخت ساخت بیمارستانی بوده که پس از ساله انتظار فقط کلنگ آن بر زمین زده شده است.

 

 

آئین کلنگ زنی بیمارستان32 تختخوابی سی سخت با حضور مسوولان استانی و شهرستان توسط نماینده بویراحمد و دنا در 22 بهمن سال 1396 در زمینی به مساحت ۴ هزار و ۵۰۰ متر مربع بر زمین زده شد ولی اکنون بعد از گذشت یک سال هیچ گونه پیشرفتی نداشته است.

 

 

مطالبه و پیگیری مردم شهرستان دنا و شهر سی سخت در خصوص عدم پیشرفت و آغاز بکار احداث بیمارستان موجب شد استاندار کهگیلویه و بویراحمد به این موضوع ورود کند و دلیل کندی روند ساخت این بیمارستان را اعلام کند.

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست خبری دهه فجر انقلاب اسلامی بتدا به صورت تلویحی از جدالی که بین دو شهر سی‌سخت و پاتاوه برای ساخت بیمارستان وجود دارد انتقاد کرد و گفت: این قضیه به مانند دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد شده که هر جا یک دانشگاه آزاد بود در کنار آن یک پیام نور هم ساخته شد.

 

 

علی‌محمد احمدی افزود: با این ساخت و سازهای بیمارستانی که شده و هزینه‌هایی که داشته اگر با هواپیما هم بیماران را انتقال می‌دادیم هزینه کمتری داشت؟!

 

 

وی گفت: در مورد بیمارستان سی‌سخت باید گفت که این بیمارستان ردیف دارد و 3 میلیارد تومان هم برای آن کنار گذاشته‌ایم و ماده 23 آن هم گرفته شده است.

 

 

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اختلافاتی که بین سی‌سخت و پاتاوه برای ساخت بیمارستان وجود دارد و علت این که هنوز کاری در سی‌سخت برای ساخت بیمارستان انجام نشده خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم که مجوز ماده 23 پاتاوه را هم بگیریم و آن گاه اقدامات برای ساخت بیمارستان سی‌سخت انجام شود.

 

 

آیا واقعها دلیل عدم احداث بیمارستان سی سخت جدال بین پاتاوه و سی سخت است؟!

 

از این سخنان استاندار می‌توان نتیجه گرفت که مسؤولان استانی به دنبال آن هستند که بدون تنش و به موازات هم و برای راضی کردن مردم دو شهر سی‌سخت و پاتاوه به یک اندازه برای ساخت دو بیمارستان قدم برداشته شود  ولی باید پرسید تا به کی شهرستان دنا باید انتظار داشتن یک بیمارستان مجهز را بکشد؟؟

 

انتهای پیام/د

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.