گروه: اخبار استان خبر: 115736 / تاریخ انتشار : 1397/11/27 ساعت : 12:23
ورزش

اظهارات وریا غفوری پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی

هافبک تیم استقلال گفت: در نیمه اول کمی ترس داشتم اما در نیمه دوم شرایط بهتری پیدا کردم و فکر می‌کنم اگر بازی می‌کردم می‌توانستم به تیم کمک کنم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ وریا غفوری پس از شکست یک بر صفر استقلال مقابل تراکتورسازی در مورد اینکه از تعویضش ناراحت بوده است، گفت: بینی‌ام شکسته بود ولی می‌توانستم بازی کنم. در نیمه اول کمی ترس داشتم اما در نیمه دوم شرایط بهتری پیدا کردم و فکر می‌کنم اگر بازی می‌کردم می‌توانستم به تیم کمک کنم.

 

وریا غفوری درباره وضعیت مصدومیتش گفت: بینی من از چند جا شکسته و پزشک گفت که باید عمل کنم، باید ببینم شرایط چگونه خواهد شد.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره درگیری‌های زیاد این بازی و عملکرد داوری عنوان کرد: داوری بد نبود، در صحنه‌های معمولی، بازیکنان به داور اعتراض می‌کردند. باید در این صحنه‌ها رعایت کنیم. باید احترام داوران را نگه داریم که آنها نیز تحت فشار قرار نگیرند.

وریا غفوری درباره مطلبی که در فضای مجازی و در مورد سیاست منتشر کرده بود، گفت:بعضی مصاحبه‌ها را از مسئولان می‌بینیم که به جای اینکه به درد مردم توجه کنند، به زخم آنها نمک می‌پاشند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.