گروه: اخبار استان خبر: 115675 / تاریخ انتشار : 1397/12/5 ساعت : 10:34

درد و دل های جنجالی شهروندان یاسوجی پای تریبون آزاد صبح زاگرس/یاسوج مگر از الک دره گلستان کمتر است؟/گزارش نویسی علیه مدیران چهره استان مان را زشت کرده است و دیگر بس است تمامش کنید!+تصاویر و فیلم

شهروندان یاسوجی در تریبون آزاد صبح زاگرس شرکت و در خصوص موضوعات مختلف اظهار نظر کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، تریبون آزاد صبح زاگرس یکی از فعالیت های پر استقبال این پایگاه خبری از دید مخاطبان این شبکه خبری است که شهروندان یاسوجی در این تریبون شرکت و در خصوص موضوعات مختلف اظهار نظر می کنند. 

 

در این قسمت از برنامه تریبون آزاد صبح زاگرس موضوعات مختلفی از دید شرکت کنندگان نظیر: گردشگری، اماکن رفاهی، مشکلات حمل و نقل و ترافیکی و ... مورد بررسی قرار گرفت که در زیر آمده است:

 

یکی از شهروندان یاسوجی ضمن تبریک بمناسبت آغاز پنجمین دهه انقلاب اسلامی گفت: چند وقت پیش به صورت اتفاقی مستندی از رسانه صبح زاگرس دیدم که مستند فاخر تنگ گنجه ای را به نمایش گذاشته بود، بنابراین جا دارد چند نکته را در خصوص گردشگری استان مطرح کنم.

 

این شهروند یاسوجی عنوان کرد:  شهر ما به عنوان پایتخت طبیعت معرفی شده است اما زیر ساخت های ما کجاست؟ و بر چه اساس و چه مستندی این اسم را بر روی شهر گذاشته ایم آیا زیر ساخت های ما می گویند که ما پایتخت طبیعت ایران هستیم!؟

 

 

وی بیان کرد: به مسئولان استان  که خواهان رشد جامعه هستند و برای زیر ساخت های استان تلاش می کنند،  یک پیشنهاد دارم؛ مدیرکل میراث فرهنگی و استاندار و روسای دانشگاه ها و شهرداری می توانند با همراهی هم بسترهای لازم را برای امور مهمی نظیر صنایع گردشگری با نگاه بومی فراهم کنند.

 

این شهروند یاسوجی افزود: دانشگاه ها می توانند با آوردن رشته گردشگری به استان در این زمینه کارهایی را انجام دهند و راه را به ما نشان دهند که به چه سمتی برویم و در چه جاهایی سرمایه گذاری کنیم.

 

وی گفت: یک نقطه کوچکی در استان گلستان به اسم الک دره  است که قریب به 30  کیلومتر فقط آسفالت دارد و در جنگلی دور می زنند در آنجا به جزو یک سرویس بهداشتی و یک میز و صندلی و سطل زباله چیزی نمی بینید برای یک ورزش ، یک صبحانه یا وعده غذایی آماده است.

 

وی عنوان کرد: این شرایط را می توانیم در پارک جنگلی خودمان ایجاد کنیم از مسئولان تقاضا دارم زمینه را برای آوردن رشته گردشگری به استان فراهم کنند ما نیاز داریم چرا که پایتخت طبیعت ایران هستیم و رسانه ها نیز همکاری لازم را داشته باشند.

 

 

یکی یگر از شرکت کنندگان دیگر تریبون آزاد  صبح زاگرس در خصوص مشکلات شهر یاسوج گفت: در شهر یاسوج کمبود  اتوبوس داریم که مردم را  جا به جا کنند در شهر در جاهایی که قرار است نمایشگاه ها برگزار شوند نیاز است که از قبل تبلیغات گسترده تری انجام شود.

 

جهانی گفت:  اهل چهارمحال و بختیاری هستم و در اینجا تحصیل می کنم،  به شکل گذری متوجه این نمایشگاه شدیم انتظار می رفت که  تبلیغات بیشتری در این بخش انجام می شد.

 

این شهروند افزود: مسیر دانشگاه فنی و حرفه ای پسرانه شهر آسفالت نشده و بدون جدول  است و هیچکس در قبال آن احساس مسئولیت نمی کند و در زمستان نیز دچار آب گرفتگی می شود که رفت و آمد را سخت می کند.

 

 

یکی دیگر از شهروندان یاسوجی ضمن شرکت در تریبون آزاد صبح زاگرس نظرش را در خصوص گزارش نویسی تخریبی علیه مدیران، مسئولان و مردم در استان بیان کرد.

 

این شهروند یاسوجی گفت: متاسفانه چیزی که به عنوان تخریب در ادارات از آن یاد می کنیم، بیش از چیزیکه مسئولان را درگیر کند، سازمان و ارباب رجوع را درگیر خودش می کند.

 

این جوان یاسوجی ادامه داد: وقتی یک مدیر با هجمه ای از انتقادات نادرست و تخریب مواجهه می شود راندمان کاری اش پایین می آید و یک حس دشمن سازی در سازمان به وجود می آید که خیلی قشنگ نیست، در شهری که روزانه 40 تا 30 هزار نفر با ادارت سر و کار دارند اما متاسفانه می بینیم که برخی از سازمانها مریض هستند.

 

وی گفت: مریض از این نوع که تخریب از سوی کارمند  به کارمند، کارمند به مدیر وجود داشته باشد، تنها راه حل این است که مدیران با کارکنان  تعامل داشته باشند و جلساتی با هم بگذارند و نقاط قوت و نقاط ضعف خودشان را بررسی کنند و انتقاداتشان را سازنده کنند.

 

شهروند یاسوجی افزود: انتقاد سازنده خیلی بهتر از انتقاد تخریبی است ، احتمالا کشور ما بیشترین آمار تخریب سازمانی را در دنیا دارد و امیدوارم این تخریب ها کمتر شوند، چون که بیشترین آسیب  یک سازمان این موضوع می تواند این موضوع باشد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.