گروه: اخبار استان خبر: 115665 / تاریخ انتشار : 1397/11/25 ساعت : 08:23

نبود خوابگاه،مشکل اصلی ورزش چرام برای استقبال از ورزشکاران غیربومی/مسئولان استانی و نمایندگان ورود کنند؟!

یکی از مهمترین مشکلات شهرستان چرام در بخش ورزشی نبود خوابگاه برای استقبال از ورزشکاران یا تیم های غیربومی است که متاسفانه این کمبود نه تنها در شهر چرام بلکه در بخش سرفاریاب نیز وجود دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چرام؛ ورزش یکی از اولویت های اصلی در کشور به شمار می رود و به دلیل درگیر بودن بخش زیادی از مردم لازم است که به ویژه به این مهم توجه شود.

 

بر همین منوال شهرستان چرام در بخش ورزش یکی از شهرستانهای مستعد و برتر استان کهگیلویه وبویراحمد است اما متاسفانه سهم اعتبارات و بودجه این حوزه متناسب با توان و ظرفیت های شهرستان نیست و به همین دلیل یکی از اولویت های اصلی مسئولان شهرستانی و استانی و همچنین مدیرکل باید تلاش برای افزایش اعتبارات در بخش ورزشی باشد.

 

 امروز یکی از مهمترین مشکلات شهرستان چرام در بخش ورزشی نبود خوابگاه  برای استقبال از ورزشکاران یا تیم های غیربومی است که متاسفانه این کمبود نه تنها در شهر چرام بلکه در بخش سرفاریاب نیز وجود دارد.

 

 با توجه به فعالیت ورزشکاران مطرح استانی و شهرستانی در چرام متاسفانه مشکلات عمده ای در این عرصه وجود دارد که شایسته ورزشکاران نیست.

 

انتظار ورزشکاران از نماینده و مسئولان احداث خوابگاه بوده که با حمایت های سازمان برنامه و بودجه استان و همچنین حمایت های استانداری و فرمانداری ها در تمامی حوزه های ورزشی صورت پذیرد.

 

عدم وجود خوابگاه ورزشکاران در چرام سبب شده تا مسئولان حوزه ورزش در برگزاری مسابقات بزرگ استانی و کشوری با مشکلات عدیده ای مواجه شوند.

 

حال مطالبه مهم ورزشکاران چرام نبود خوابگاه مناسب و در شان یک ورزشکار غیر بومی است که مدیرکل ورزش و جوانان استان میتواند با تخصیص اعتبار این مشکل را حل کند.

 

گفتنی است که تمام کشورها و شهرهایی که در رسانه ها و شبکه های مختلف ملی و بین المللی مطرح هستند، آن دسته از کشورهایی هستند که در عرصه ورزش زیر ساخت های مناسب را فراهم ساخته و فعال و پویا عمل می کنند.

 

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.