گروه: اخبار استان خبر: 115636 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 ساعت : 13:41

قتل هولناک مینا 3 ساله توسط مادر بی رحم که به پلیس می گفت فرزندم ربوده شده ! + عکس

این مادر سنگدل که با ادعای دروغگین سعی در گمراهی ماموران پلیس داشت، به جرم قتل کودکش بازداشت شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ دختر یک سال و نیمه که به طرز مرموزی از خانه پدربزرگش ربوده شده بود ۲۴ ساعت بعد پیدا شد.

 

سه شنبه ۱۶ بهمن مرد جوانی به همراه خانواده اش برای شرکت در مراسم جشن عقد یکی از بستگان به خانه پدرش رفت اما وقتی دختر ۱۸ماهه اش در حیاط بازی می کرد ناگهان ناپدید شد. با اعلام خبر گم شدن فاطمه زهرا به پلیس و انتشار عکس وی در فضای مجازی مأموران تحقیقات خود را برای یافتن او آغاز کردند. پدر فاطمه زهرا در این باره گفت: بعد از ناپدید شدن دخترم، در تماس هایی که با ما گرفته شد دوبار بچه را دیده بودند که در آغوش یک مرد ناشناس بوده که گدایی می کرده است.

عمه فاطمه زهرا نیز به خبرنگار گفت: ساعت حدود ۹ شب بود که شوهر من به همراه دایی بچه و یکی دیگر از اقوام می خواستند به پارکی در منطقه شهرری بروند. دایی بچه از آنها می خواهد تا قبل از رفتن او را مقابل خانه پیاده کنند تا لباس هایش را عوض کند. اما ناگهان با فاطمه زهرا جلوی در خانه مواجه می شود. یک شیشه شیر هم کنار بچه بود اما هیچ آثار جراحتی روی بدنش نبود و بچه کاملاً سالم است. ظاهراً مرد کودک ربا خودش بچه را برگردانده بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.