گروه: اخبار استان خبر: 115629 / تاریخ انتشار : 1397/11/23 ساعت : 22:50
نامه 1400 نفر از دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد:

فواید اجرای 37 بند FATF توسط دولت در دو سال گذشته چه بود؟/ مجمع تشخیص مصلحت در بررسی لوایح FATF پاسدار منافع و عزت کشور، نظام و مردم باشد

1400 نفر از دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد طی نامه‌ای از مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص بررسی لوایح FATF خواستند که مانند همیشه پاسدار و محافظ منافع و عزت کشور و نظام و مردم باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس 1400 نفر از دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد طی نامه‌ای از مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص بررسی لوایح FATF خواستند که مانند همیشه پاسدار و محافظ منافع و عزت کشور و نظام و مردم باشد.

در این نامه آمده است:

«  این معاهدات( کنوانسیون های بین المللی) ابتدا در اتاق های فکر قدرت های بزرگ و برای تامین منافع و مصالح آنها پخت و پز می شود و سپس با پیوستن دولت های همسو یا دنباله رو یا مرعوب، شکل به ظاهر بین المللی می گیرد به گونه ای که اگر کشور مستقلی مانند ایران آنها را قبول نکند، او را مورد هجوم شدید قرار می دهند که مثلا ۱۵۰ کشور پذیرفته اند؛ شما چطور آن را رد می کنید؟"
حضرت امام خامنه ای( حفظه الله)

اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام!

سلام علیکم!

حضور پررنگ و چشمگیر مردم در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی نشان از بصیرت و روح انقلابیگری در آحاد جامعه ایران اسلامی بود. این حضور به همه نشان داد که انقلاب اسلامی ایران با تکیه به مردم از پس سخترترین تحریم ها و تنگناترین موقعیت ها برخواهد آمد.

بی شک شکرانه چنین مردمی از سوی مسئولین جز با خدمت به آنها راه دیگری ندارد. مردم عزیز ایران پیامی روشن به همه آنهایی که عزمشان در حل مشکلات به سستی گرویده است داده اند که حاضر نیستند عزت را فدای مصلحت اندیشی های کاذب نمایند. در روزهای پیش رو لوایحی در مجمع تشخیص مصلحت نظام بررسی خواهد شد که با عزت ملی ناسازگار است و متاسفانه برخی از مسئولین پیوست مصلحت را بر آن چسبیده اند. به استناد اصل ۱۱۲ قانون اساسی، مجمع تشخیص مصلحت نظام موظف است که مانع از تصویب لوایحی شود که خلاف موازین شرع و مغایر با مصلحت نظام است.

لوایح FATF با سیاست های کلی نظام مغایرت دارد و به صلاح کشور و به ویژه اقتصاد و امنیت مردم نیست. تصویب این لولیحِ آمریکایی_اروپایی، یعنی اشراف اطلاعاتی دشمنان قسم خورده انقلاب، بر منابع و سیستم های مالی کشور و اعمال خواست های غرب مفلوک در مورد افراد و شرکت هایی که مورد تحریم های ظالمانه قرار گرفته اند.

در نگاه منویات حاکم بر FATF‌، حسین همدانی ها متهم محسوب می شوند و باید تحریم شوند‌ و اطلاعات آنها به راحتی در اختیار دشمن قرار بگیرد ولی در همین نگاه، جنایتکارانی مانند سازمان ترو‌ریستی منافقین مجاز هستند در کشورهای آمریکایی و اروپایی، پایگاه و جایگاه داشته باشند و تامین مالی شوند.

افکار عمومی هنوز وعده های اقتصادی دولتمردان را در خصوص برجام فراموش نکرده است. برجامی که طبق گفته ها و اقرار وزیر محترم امور خارجه کشورمان، انگیزه اقتصادی و رفع تحریم نداشت و نه تنها داشته های هسته ای را برد که مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را حل نکرد.
همان ها این بار تصویب کامل FATF را منجی حل مشکلات کشور می دانند در حالی که این از برجام هم بدتر است و در صورت تصویب و اجرا، امنیت کشور به خطر می افتد و اقتصاد از شرایط امروز به مراتب پیچیده تر و مشکل تر خواهد شد.

امروز بیش از دو سال است که از اجرای ۳۷ بند از ۴۱ بند FATF توسط دولت می گذرد. خوبست کسانی که اصرار بر تصویب این 4 بند دارند گزارشی از مزایای 37 بند اجراشده دیگر بدهند. 

آیا مشکلات اقتصادی حل شده اند؟

آیا هیچ تغییری در مبادلات بانکی ایران با بانک های خارجی ایجاد شده است؟

مجمع محترم تشخیص تشخیص مصلحت نظام!

جامعه دانشجویی استان کهگلویه و بویراحمد خواستار مخالفت صریح شما به عنوان دلسوزان حقیقی نظام و اسلام با پیوستن به لوایح استعماری FATF است که یک سازمان بین دولتی مافیایی هست و سازوکار آن در اختیار اربابان شبکه اخلالگر ارزی است و ناظران اجرای این سازوکار، رژیم نامشروع و کودک کش صهیونیست و عربستان سعودی خونخوار است. لوایحی که به معنای خودتحریمی است و با آن تمام روزنه های دور زدن تحریم ها برای ما بسته خواهد شد.

امروز جمهوری اسلامی جز هفت قدرت برتر دنیا و مایه مباهات منطقه است. آیا در شان ایران اسلامی است که اجازه بدهیم بیگانگان برای ما قانون تعیین کنند و کاپیتولاسیونی دیگر را بر ما تحمیل کنند؟»

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.