گروه: اخبار استان خبر: 115628 / تاریخ انتشار : 1397/11/23 ساعت : 21:57
در پی مشکلات دو روز گذشته در سطح استان صورت گرفت:

عذرخواهی مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه وبویراحمد از مردم/بازگشایی تمام جاده های استان/رفع مشکلات برق در نواحی مختلف استان

محمدی تبار گفت: از مردمی که در این مسیر و با بارش برف اذیت شدند عذر خواهی می کنم اما باید مردم نیز قوانین را رعایت کنند در حال حاضر جاده ها بازگشایی شده ومشکل خاصی وجود ندارد، چند مورد مشکل برق وجود دارد که در حال حل کردن آن هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  مدیر کل بحران استان داری در گفت گو با صبح زاگرس گفت: دیروز بعد از راهپیمایی 22 بهمن حجم ترافیک جاده های استان  به سمت مرکز استان ومرکز کشور از کریدربابامیدان به سمت یاسوج بسیار بالا بودتقریبا 8 هزار و600 ماشین ثبت الکترونیکی در مسیر بابا میدان یاسوج به سمت ورودی شهریاسوج داشتیم .

 

وحید محمدی تبار بیان کرد: سه هزار و500 خودرو از یاسوج به سمت بابا میدان داشتیم که تقریبا حدود 14هزار ورود و خروج خودرو تقریبا دریک جاده تک باند داشتیم جاده بابامیدان یاسوج بخش کوچکی از آن دوبانده است.

 

وی اظهار کرد: حتی اگر بارش برف وباران نبود باز هم مشکلات حجم ترافیک را داشتیم زیرا مردم مرکز استان وشهرستان های اصفهان، شهرکرد، اقلید، شهرضا و یزد هم به سمت شهرستان های گرمسیر( سواحل خلیج فارس، بوشهر، گناوه، دیلم، بهبهان، کازرون، گچساران، کهگیلویه، بهمئی) هجوم آوردند.

 

وی افزود: به دلیل تعطیلات در دهه فجر که به مناسبت های مختلفی بود همه تصمیم به مسافرت گرفتند وهمه هم در همان روز 22 بهمن ماه که پایان تعطیلات بود می خواستند برگردند طبیعتاً سبب می شد که حجم بالایی از ترافیک داشته باشیم.

 

مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه وبویراحمد گفت: همه دستگاه ها اعم از فرماندهی ارشدسپاه استان سرهنگ خرم دل تا مستخدم اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای در 24 ساعت تلاش وکوشش خود را به کار گرفتند تا مردم دجار آسیب نشوند، در محور اقلید به یاسوج ویاسوج به کاکان 30 مورد عملیات امداد ونجات داشتیم.

 

 وحید محمدی تبار خاطرنشان کرد: در محور سرفاریاب به سمت یاسوج و باشت ،سادات نزدیک به 60 خودرو داشتیم که در برف گیر افتادند علی رغم هشدارهایی که داده بودیم علی رغم خواهشی که از مردم کردیم و گفتیم جاده ها دچار مشکل هستند زنجیر چرخ به همراه داشته باشید و مسائل ایمنی را رعایت کنند اما متأسفانه همه می خواهند 5 یا 6 روز تعطیلات خود را بروند وحداکثر استفاده را از وقت کنند ودر همان روز هم برگردندطبیعتا مشکل ایجاد می شود.

 

 وی در ادامه  اظهار کرد: طبیعتا یک جاده باظرفیت محدود است و بیش تر از یک حجم مشخص گنجایش ندارد، راهداران در مسیرهای بازگشایی هستند در خصوص راه های روستایی نیز مشکلی وجود ندارد.

 

  مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه وبویراحمد در پایان گفت: از مردمی که در این مسیر و با بارش برف اذیت شدند عذر خواهی می کنم اما باید مردم نیز قوانین را رعایت کنند در حال حاضر جاده ها بازگشایی شده ومشکل خاصی وجود ندارد، چند مورد مشکل برق وجود دارد که در حال حل کردن آن هستیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.