گروه: اخبار استان خبر: 115617 / تاریخ انتشار : 1397/11/24 ساعت : 17:37
به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی صورت گرفت:

خدمات قابل توجه قرارگاه پیشرفت و آبادانی به دانش آموزان محروم ممبی/ازپیشنهاد احداث خوابگاه شبانه روزی در ممبی تا تجلیل از خادمین قرارگاه در روستاها+تصاویر

امروز به همت سپاه و قرارگاه های پیشرفت و آبادانی در سطح روستاهای محروم بهترین راهبرد برای ساخت روستاها و خروح از بن بست های تاریخی در روستاها تشکیل شده است که مهمترین رسالت آنان خدمت بی منت در این روستاها است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بهمئی از وضعیت نامناسب و کمبود فضای آموزشی بعضی مدارس در بخش ممبی رودتلخ خبر داد.

 

 صادق حق طلب تصریح کرد: این مدارس با توجه به عمر طولانی آنها در زمینه افزایش فضای فیزیکی، تعمیر ، مناسب سازی و ارائه تجهیزات آموزشی همچنان  نیازمند یاری است.

 

وی در خصوص مشکلات مدارس گفت: مدرسه ای شش پایه در یک کانکس و با یک معلم در بعضی مدارس ابراز نگران کننده است.

 

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بهمئی گفت: از مسئولان مربوطه تقاضای پیگیری های لازم برای افزایش نیروی انسانی و کمک به توسعه فضای فیزیکی کلاسهای درس و همچنین شاداب سازی محیط مدارس دراین منطقه محروم از شهرستان دارم .

 

 

 

وی گفت: در چارت قرارگاه پیشرفت و آبادانی، عرصه تعلیم و تربیت و آموزش و تزکیه از وظایف کاری و ذاتی ماست که در این زمینه در سال های ۹۶ و ۹۷ خدماتی از جمله تعمیر و مناسب سازی فضای فیزیکی مدارس، شاداب سازی و زیرسازی کانکس برای پیگیری و  اعطای تجهیزات گرمایشی داشتیم.

 

حق طلب ادامه داد: شیشه گذاری پنجره ها، رنگ کاری، اهدای لوازم التحریر،تجلیل ، حمایت از فعالان این مدارس و برگزاری کلاس های قرآنی- تربیتی از دیگر خدمات ما به دانش آموزان این منطقه محروم بود.

 

 

 

 

 

وی خاطرنشان کرد: پیشنهاد احداث مدارس متوسطه دوم در دهستان رودتلخ و خوابگاه شبانه روزی در مرکز بخش ممبی ارائه دادیم که لازم به بررسی و اقدام عملی و ضروری است.

 

حق طلب افزود: با تعامل بسیارخوب با مدیرآموزش و پرورش، مدیران مجتمع و مدارس و معلمین و پیگیری های دو جانبه قرارگاه پیشرفت و آبادانی و آموزش و پرورش برای رفع این مشکلات و نیازمندیها در تلاش هستیم .

 

وی گفت: در دهه فجرامسال بیش از ۱۵۰ دانش آموز برترعلمی، ورزشی، فرهنگی قرآنی و جهادی در سه مقطع تحصیلی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی شهرستان بهمئی تشویق و تجلیل شدند.

 

 

 

 مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی بهمئی در پایان  گفت:از سوی قرارگاه پیشرفت و آبادانی به معلمان جهادی نمونه، مدیران مجتمع،راهبران آموزشی و مدیران مدارس و معلمان برتر فرهنگی که در راستای اهداف قرارگاه پیشرفت همکاری لازم را داشتند، تجلیل وهمچنین برای دانش آموزان برتر اردوی تربیتی خادمین شهدا به مناطق عملیاتی جنوب را در اسفند ماه امسال در نظر داریم.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.