گروه: اخبار استان خبر: 115563 / تاریخ انتشار : 1397/11/22 ساعت : 12:54

مردم کهگیلویه و بویراحمد در برف و باران آمدند؛ اکنون مسوولان نوبت شماست!+تصاویر

با وجود بارش برف و باران، مردم استان کهگیلویه وبویراحمد همگام با سراسر ایران در راهپیمایی 22بهمن امسال حضور پیدا کرده و پایبندی خود را به انقلاب و نظام اعلام کردند، اکنون نوبت مسوولان است که این حضور را قدر نهاده و در راه تسهیل معیشت مردم تلاش مضاعف کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ 22بهمن سالروز پیروی انقلاب اسلامی و نماد استقامت، وحدت و همدلی مردم ایران است و در این روز مردم ایران با شرکت در راهپیمایی بر میثاق های خود با امام امت و انقلاب مهر تأیید و تجدید می زنند.

 

همه خوب می دانیم که مشکلات در کشورمان هست و فشارها از سوی بیگانگان همه جانبه شده است، اما پای ایران که وسط بیاید لر، کرد، عرب، ترکمن، بلوچ و ... نمی شناسد. همان ها که بیشتر از همه مطالبه گر رفع مشکلات شان هستند، باز هم در صف اول این مبارزه قرار دارند. البته مسئولان باید به فکر باشند و قدر این مردم را باید بدانند.

 

 

با وجود بارش بر ف و باران، مردم استان کهگیلویه وبویراحمد همگام با سراسر ایران در راهپیمایی 22بهمن امسال حضور پیدا کرده و پایبندی خود را به انقلاب و نظام اعلام کردند، اکنون نوبت مسوولان است که این حضور را قدر نهاده و در راه تسهیل معیشت مردم تلاش مضاعف کنند.

 

 

مردم این استان با وجو تمام مشکلات اقتصادی و گرانی هایی که معیشت آنان را تحت الشعاع قرار داده است، بر این باوراند که در جنگ اقتصادی قرار دارند و این از حربه های دشمن است و انقلاب از این پیچ تاریخی که پیش اوست نیز با رهنمودهای مقام معظم رهبری عبور خواهد کرد.

 

 

باوجود تبلیغات بی شمار دشمنان و عیادی استکبار در نا امید کردن مردم از این انقلاب و همچنین ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم فهیم و باشور و شعور ایران در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پررنگ تر از سال های گذشته به میدان آمدند و بیعت دوباره خود را اعلام کردند.