گروه: اخبار استان خبر: 115558 / تاریخ انتشار : 1397/11/22 ساعت : 12:01
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع مردم یاسوج:

مسئولان و رئیس جمهور برای رفع مشکلات مردم همت کنند/حضور مردم استان در این برف نشان از عشق شما به رهبری و کشور است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: حضور مردم این استان در زیر برف و باران و هوای سرد حکایت از عشق شما به ایران، به رهبر و غیور بودن شما است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،حجت الاسلام مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص  مصلحت نظام در جمع مردم یاسوج در راهپیمایی 22 بهمن گفت: این انقلاب دست آوردهای زیادی  داشت که مایه افتخار ما است دست آوردهای علمی، پزشکی، هوا و فضا، ملت ما کجا به خواب می دیدند که روزی  ماهواره به فضابفرستد اما امروز با افتخار این کار را کرده اند.

 

مصباح مقدم عنوان کرد: ملت ما از نظر قدرت و علمی  در جایگاه قرار گرفته است  که قدرت های جهان از امریکا  از آن حساب می برد آمریکا هم نمی تواند لاف بزند   افسران نیروی دریایی آمریکایی در مقابل نیروهای دریایی ما زانو زدند مهمان ما بودند در حالی که اسیر ما بودند و آمریکا هیچ غلطی هم  نتوانست بکند.
 
 
 
وی بیان کرد: ایران قبل از انقلاب از نظر نظامی، سیاسی، علمی  وابسته بود اما  امروز استقلال کامل سیاسی داریم انقلاب اسلامی ما یک نظام مردم سالار دینی است  با رای ملت قانون اساسی تصویب شد، با رای ملت خبرگان تعیین می شوند با رای ملت است که مردم مجلس را تشکیل و رییس جمهور را مشخص می کنند  این نشان این است ک کشور ما مردم سالاری دینی است.
 
 
 عضو مجمع تشخیص  مصلحت نظام افزود: پیشرفت هابی ک ما داشتیم خیلی از کشورها نداشتند باید خداروشکر کرد بخاطر ملتیی که در تمام صحنه ها هستند باید به دلیل وجود   جوانان نخبه و متخصص خدا را شکر کرد.
 
 
وی ادامه داد: نانو ،تکنولوژی ایران و هوافضای ایران جزو کشورهای پنجم و ششم است این حکایت از آن است که رهبری این نظام مسولان این نظام  و مردم در طول تاریخ انقلاب با همه وجود به میدان آمدند و زحمت کشیدند تا به اینجا رسیدیم.
 
 
حجت الاسلام مصباح مقدم افزود: اما با این وجود باید بدانیم دشمن بیکار ننشسته و فشار می آورد تحریم می کند و تحریم ها را  تشدید می کند اما ملت ما صبور و مقاوم است و ایستاده است و ادامه می دهد.
 
 
عضو مجمع تشخیص  مصلحت نظام  با بیان اینکه مشکلاتی  نیز وجود دارد گفت: مدیران و رییس جمهور و مسولان مشکلات را می دانند همت کنند کم و کاستی ها را از بین ببرند این ملت شابسته زندگی برتر هستند باید زندگی بهتری برای این ملت فراهم کنند.
 
 
وی با اشاره به بارش برف و حضور باشکوه مردم استان در راهپیمایی گفت:  این حضور شما در  زیر برف و باران و هوای سرد حکایت از عشق شما به ایران، به  رهبر و غیور بودن شما است و عشق شما به شهدا و انقلاب اسلامی را نشان می دهد.
 
 
حجت الاسلام مصباح مقدم  گفت: از مردم این استان عشایر لر که با پوشیدن لباس رزم قطار به کمر آمادگی خود را اعلام کردند سپاس گذارم باید بدانیم که نباید  لحظه ای غفلت کنیم دشمن حیله ها و نقشه ها دارد، دشمن دست آوردها را کم نشان می دهد و کاستی ها را بزرگ می کند باید آگاه باشیم.
 
 
زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: بار دیگر مردم این استان پیمانی دیگر با رهبر انقلاب و کشورشان  بستند در این چهل سال انقلاب دشمن توطئه های زیادی بر علیه کشور انجام داد اما هم توطئه ها با شکست مواجهه شد و در جنگ توطئه جدید که جنگ اقتصادی است نیز شکست  خواهد خورد.
 
 
وی گفت: امروز  برای ملت ایران نه شرقی نه غربی تصمیم نمیگیرد مردم ایران  خودشان تصمیم می گیرند امروز ایران اسلامی در صحنه بین الملل از حقوق همه مسلمان دفاع می کند.
زارعی به وضعیت اشتغال در کشور اشاره کرد و گفت: در بودجه سال ۹۸ برنامه های خوبی برای اشتغال  در نظر گرفته  شده است.
 
 
**********************************
 
سردار رحیم لیالی ازمعاونت سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح در سخنرانی پایانی یوم الله ۲۲بهمن در جمع مردم گچساران با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با توجه به چند مسئله مباحثم را مطرح می کنم درحالی که ۷۰درصد از مملکت ما انقلاب را ندیدند و در میان همه انقلاب های جهان، انقلاب اسلامی مردمی ترین انقلاب در تمام دنیاست.
 

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران امروز تبدیل به درخت تناوری بنام چهل سال شرف و عزت و افتخار شده است.
 

لیالی با اشاره به دستاوردهای انقلاب تصریح کرد:انقلاب اسلامی با ۲۳۰هزار خون شهید در عرصه خدمت رسانی چه کرده است؟درحالی که در تمامی عرصه هاچه سیاسی،فرهنگی،عمرانی،اقتصادی،اجتماعی و دیگر موارد انقلاب خدمتی که به مردم کرده است که در تاریخ ایران کم نظیر است و البته حق مردم فراتر از این موضوعات است.
 

وی افزود:در عرصه های مختلف رشادت ها و جانفشانی ها مردمان این استان را بارها دیده ام،اما باید این حقیقت را پذیرفت که در تاریخ ایران اینگونه به ملت خدمت نشده است.
 

لیالی اظهار کرد:ما برای این انقلاب اسلامی چه کاری کرده ایم؟و این هنر امام راحل بوده است که همین الان مردم فدایی انقلاب هستند.
 

وی تصریح کرد:انقلاب ما انفجارنوری بود که امام بزرگوارمان از دل قرآن بیرون آورد و به قلب این ملت ایمان و عزت و اقتدار داد.
 

لیالی افزود: یکی از اندیشمندان غربی می گفت وقتی ادیان دیگر را بررسی کردنم تنها یک دین را پیدا کردم که ارتباط با رسول اکرم(ص) را قطع نکرده است وآن اسلام با گفتمان شیعی و اندیشه ولایت فقیه است که این مهم را تحقق بخشیده است.
 

وی تصریح کرد: غرب و شرق از پیروزی انقلاب اسلامی با گفتمان شیعی متعجب شدند،و همه جریان ها زیر بیرق امام راحل گرد هم آمدند.
 

لیالی گفت:انقلاب ما یک عیار بنام امام و امت دارد و این جریان اصیل انقلاب هیچکسی را سند ششدانگ نداده است.
 

وی اظهار کرد:آیا مجلس و قوه مجریه دوستدار غرب می تواند این مسیرنورانی انقلاب را طی کند؟ رهبری فرمودندکه ۲۲بهمن روز شکوه اقتدار و اتحاد ملت است.
 

لیالی افزود:اگر مشکلات اقتصادی داشته باشید دشمنان شادمان خواهند شد،این بیان صریح قرآن است.تنها انقلابی است که تمام بحران های موجود در دنیا که برای نظام های سیاسی تعریف شده است از پیش رو برداشته است.
 

وی تصریح کرد:انقلاب اسلامی جنگ را تبدیل به عزت کرد،در این عرصه ها هزینه های زیادی کرده ایم و درجنگ هزار میلیارد هزینه کرده ایم و پول ۸۴سال  ایران می شود،در حالی که هزاران شهید و هزاران جانباز داده ایم.
 

وی افزود:در سال ۸۳آمریکا جرات نداشت به عراق حمله کند،انتظار این است که شما مسئولین اجرایی وامدار این ملت هستید و نوکران این مردم هستید و این ننگ باشدکه اگر بخواهم در یک انتخابات ۵میلیارد تومان هزینه کنم.
 

وی افزود:مسئولان سرتان را زیر برف نکنید مردم بصیر و هوشیار هستند،امروز دشمن به این نتیجه رسیده است که مردم آرمان های امامشان را باور دارند.

لیالی تصریح کرد:رهبر انقلاب از سال ۶۸به صورت غیر مستقیم و در سال ۷۳ به صورت مستقیم ودراین ۱۹سال می فرمایند سال اقتصادی.امروز این مشکلی که می خواهند ایجاد کنند تنها غربی ها اگر همه توانشان را بکار بگیرند تنها می توانند ۳۰درصد در کشورمان مشکل ایجاد کنند.
 

وی افزود:۷۰درصد از مشکلات کشور مربوط به درون کشور است و آنوقت وزیری افتخارش این است که حتی یک مسکن مهر نساخته است، قدرت را زمانی که قدرت وجود دارد بایدنقد کرد،مسئولین باید تک تک به این ملت فهیم و بزرگوار جواب دهند.
 

لیالی تصریح کرد:این درد را باید کجا بگوییم، درحالی که امروز هم سید حسن نصرالله و شیخ زکزاکی به مسئولین ما پیام تبعیت از ولایت می دهند.
 

وی درادامه افزود:اگر ارتباط بین امام و امت برقرار باشد مردم مشکلی نخواهند داشت.
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.