گروه: اخبار استان خبر: 115556 / تاریخ انتشار : 1397/11/22 ساعت : 09:14
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا

نمایشگاه بزرگ فرهنگی، هنری و قرآنی در شهرستان دنا برگزار شد+تصاویر

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا و معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه بزرگ فرهنگی هنری وقرآنی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در دنا برپا شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا و معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه بزرگ فرهنگی هنری وقرآنی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در دنا برپا شد.

 

 

 فرهاد ناصری در آیین افتتاح این نمایشگاه که با حضور فرماندار شهرستان دنا، امام جمعه شهر سی سخت و شورای اداری و علاقه مندان به انقلاب اسلامی برپاشد گفت: آثار فرهنگی و هنری و قرآنی این نمایشگاه حاصل تلاش هنرمندان رشته های مختلف فرهنگی و هنری است که فرزندان انقلاب بوده و محتوای فرهنگی و اسلامی را در آثار خود بروز داده اند و این خود حکایتگر تاثیر انقلاب اسلامی در محتوای آثار هنری است.

 

 

ناصری افزود: آثاری که در این زمینه تولید میشود در قالب اعتقادات و محتوای دینی و مردمی است و این سنخیت حرکت هنرمندان با جامعه و نیازهای جامعه را می رساند.

 

 

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا در ادامه گفت: آثار هنری از جمله  تابلوهای خوشنویسی، آثار نستعلیق ، کوفی نگاری و عکس و نقاشی و قریب به۳۰ تابلوی گرافیک قرآنی و آثار فرهنگی از جمله کتاب هایی انتشارات قرآنی در حوزه های مختلف قرآنی، تاریخ، تفسیر، تعلیم، به همراه اهدای تفسیر همراه و همچنین بخش نویسندگان دنا از جمله بخش های مختلف این نمایشگاه بوده  که به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دنا و معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  تا۲۴ بهمن ماه آماده بازدید علاقه مندان است.

 

 

لازم به ذکر است این رویداد مهم فرهنگی و هنری در حاشیه نمایشگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن تربیت بدنی شهر سی سخت برگزار و در دو نوبت صبح ها و عصرها به مدت یک هفته پذیرای بازدید کنندگان عزیز است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.