گروه: اخبار استان خبر: 115546 / تاریخ انتشار : 1397/11/22 ساعت : 08:09

دعوت خبرنگاران و اصحاب رسانه کهگیلویه وبویراحمد برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه

قشر های مختلف کهگیلویه و بویراحمد با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اقدام به جشن و بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران کردند، در همین ارتباط اصحاب رسانه ضمن اعلام حضور در راهپیمایی همه مردم استان را به حضور پرشکوه در این مراسم دعوت کردند

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ قشر های مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد هرساله  با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اقدام به جشن و بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران می کنند، در همین ارتباط اصحاب رسانه در استان  ضمن اعلام حضور در راهپیمایی امسال  همه مردم استان را به حضور باشکوه در این مراسم دعوت کردند.

 

 سردبیر و خبرنگارسایت  و  هفته نامه طریق الوسطی گفت: 22 بهمن پیامی کوبنده برای نهراسیدن ازتوپ وتشردشمن است. 
 
 
 
طاهره السادات احمدی مهریان بیان کرد: درچهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که مقارن با ایام شهادت حضرت فاطمه (س) گشته است ضمن پاسداشت فرارسیدن سالروزپیروزی انقلاب اسلامی  ازمردم استان دعوت می نمایم که باحضورپرشوروحدت خود رابه همگان نمایش دهند.
 
 
 
 
وی اشاره کرد: 22 بهمن یادآورحماسه ها،رشادت ها و جانفشانی های مردم عزیزایران است که عشق به انقلاب وامام راحل وسربلندی وطن رایکپارچه وبی واهمه فریاد زدند.
 
 
 
 
 
وی گفت: در 22 بهمن امسال همانندسال های گذشته باحضوری گسترده ترو وعزمی مهم ترحضورمی یابندوبه دنیانشان می دهندکه ملت ایران ازپیام های تهدیدآمیزهراسی ندارندو نمی توانندبا اراده ملت به این سادگی بازی کنند.

 

 

مدیر مسئول و صاحب امتیازسایت خبری  آوای رودکوف گفت: از عمومو مردم جهت حضور در مراسم 22 بهمن دعوت می کنم، زیرا این  حضور سبب لبیک به آرمان های شهدا و نظام و انقلاب اسلامی  است.

 

 

فتاح بدری بیان کرد: یکی از ضرورت های حضور در جشن چهل سالگی انقلاب سبب خواهد شد دشمنان که موضوعاتی نظیری تحریم، مشکلات اقتصادی و تهدید ها بر علیه کشور را  به کار میبرند،  با این حضور و حماسه مردم کشور و انقلاب بیمه خواهد شد و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان انقلاب خواهد بود.

 

 

خبرنگار و عکاس خبرگزاری ایسنا گفت: راهپیمایی باشکوه و حماسی ۲۲بهمن  مظهر وحدت، اتحاد و همبستگی ملی است امیدوارم این همبستگی و اتحاد ملی، الگویی در حوزه های مختلف دیگر باشد.

 

عیسی فتحی بیان کرد: امسال باشکوهتر و حماسی تر از سالهای گذشته همه اقشار مختلف مردم ایران اسلامی بویژه استان کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی ۲۲ بهمن  و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی شرکت می کنند.

 

 

خبرنگار و مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی دنا نما گفت: چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را خدمت ملت شریف ایران و خاصه مردم ولایی و شهیدپرور استان کهگیلویه تبریک عرض می‌نمایم؛ انقلاب چهل ساله شد و به کوری چشم دشمنان قسم خورده همه با هم و به فضل الهی چهلمین سالگرد انقلاب را جشن می‌گیریم.

 

عزت اله محسنی پور بیان کرد: از مردم استان کهگیلویه و بویراحمد جهت حضور گسترده در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل می‌آید، و فردا همه با هم می‌آییم و در بیش از ۳۰ نقطه استان کهگیلویه و بویراحمد در کنار جشن انقلاب با مشت‌های گره‌کرده، مراتب انزجار و تنفر خودمان را از استکبار جهانی و نوکران سرسپرده‌اش و ولد نامشروعش رژیم غاصب اسرائیل و روباه پیر، استعمار انگلیس اعلام کنیم.

 

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.