گروه: اخبار استان خبر: 115544 / تاریخ انتشار : 1397/11/21 ساعت : 20:43
اولین گام برای پذیرایی از میهمانان نوروزی:

تشکیل اولین جلسه ستاد خدمات سفردر لنده/گلایه مسئولان از بی توجهی مدیرکل میراث فرهنگی/ممنوعیت حفاری از ابتدای اسفند ماه/قدرت رسانه ها در جذب گردشگر+تصاویر و فیلم

اولین جلسه ستادخدمات سفر شهرستان لنده با حضور اعضای این جلسه و به منظور ارائه خدمات مناسب به میهمانان نوروزی برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،اولین جلسه ستادخدمات سفر شهرستان لنده با حضور اعضای این جلسه و به منظور ارائه خدمات مناسب به میهمانان نوروزی برگزارشد.

در این جلسه اعضای جلسه با بیان دیدگاه و نظرات خود پرداختند.

 

---
---

 

 ابتدای این جلسه دبیرجلسه خیرالله خیراندیش ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) وتبریک ایام الله دهه فجرو خیرمقدم به اعضا ومدعوین روسای کمیته های دهگانه همه ادارات ودستگاهای خدمات رسان رابه همکاری وهمراهی باهمدیگردرارائه هرچه بهترخدمات رسانی به مسافران وگردشگران نوروزی فراخواند.

 

 

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان لنده در ادامه احکام روسای کمیته های دهگانه بایک حلقه cd حاوی دستورالعمل ستادخدمات سفر به روسای کمیته ها تحویل داده شد.

 

 

---

 

علی جاویدان در این جلسه با اشاره به حضور میهمانان نوروزی گفت:در ابتدای سال ۹۷شاهد حضور گسترده میهمانان نوروزی از استان های بوشهر،فارس،تهران،اصفهان،یزد و سایر استان های کشور خدمات خوبی در حوزه اسکان ارائه شده است.

 

وی افزود:ستاد اسکان اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده با بیش از یکصدنفر آماده پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی است.

 

رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده تصریح کرد:امسال نیزتمهیدات خوبی در جهت اسکان میهمانان نوروزی در دو مدرسه راهنمایی موگرمون و بخش مرکزی صورت گرفته است که در ایام نوروز اماده ارائه خدمات است.

 

 

---

 

مختار مشهدی زاده در ادامه با گلایه از ادارات خدمات رسان گفت:متاسفانه ادارات خدمات رسان مهمترین عامل به مخاطره افتادن جان شهروندان است چرا که این چاله ها مهمترین عامل تصادفات هستند.

 

وی تاکیدکرد:ادارات خدمات رسان از ابتدای اسفندماه حق هیچ گونه کنده کاری را ندارند و در صورت مشاهده برخورد قضایی خواهدشد.

 

شهردار لنده تصریح کرد:به منظور تسریع در خدمات شهری نیز لکه گیری مناطق مختلف شهری در آینده نزدیک و قبل از شروع سال جدید صورت خواهدگرفت.

 

وی خاطرنشان کرد:در خصوص چراغانی سطح شهر و پارک های ورودی شهر نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است و سرویس های بهداشتی در پارک ورودی شهر آماده خدمات دهی است.

 

مشهدی زاده گفت: وضعیت روشنایی پارک ورودی شهر جهت اسکان و استفاده مسافرین نوروزی اماده شده است  که امیدواریم امسال شاهد ارائه خدمات مسافران نوروزی باشیم تا بهترین خاطره برای آنان ایجادشود.

 

 

---

 

 

سیدعلی توحیدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده با اشاره به خدمات متنوع این جمعیت گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان لنده در راستای سیاست ها و ماموریت های خود هموراه به عنوان یک نهاد خدمات رسان در خدمت به مردم کوشا و خادم بوده است.

 

وی افزود: ارائه خدمات و راهنمایی مسافران نوروزی و اسکان مسافران از مهمترین وظایف این جمعیت  در ستاد خدمات سفرهای نوروزی است.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده گفت: تعیین کشیک نوروزی و آمادگی 100درصدی آمبولانس و تیم های اورژانسی و امداد جاده ای در ایام تعطلات عید نوروز نیز آماده ارائه خدمات به شهروندان است.

 

---

 

امرالله خانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با گلایه از وضعیت نقشه های گردشگری در سال های گذشته گفت: چندین سال است که است که نقشه های ورودی شهر لنده از نعمت مناطق تفریحی و گردشگری لنده محروم است و تنها به معرفی سایر مناطق استان پرداخته شده است.

 

وی افزود:متاسفانه هیچ تابلویی در شهرستان کهگیلویه که تعیین کننده مسافت جاده لنده به دهدشت و یا در جاده چرام و سرفاریاب باشد وجود ندارد که همین امر باعث گلایه مندی شهروندان شده است.

 

خانی اظهارکرد: یکی از مهمترین فرصت های پیش روی معرفی شهرستان لنده بحث معرفی مناطق گردشگری و جاذبه های دیدنی شهرستان لنده است که باید از این ظرفیت به درستی استفاده شود.

 

 

---

 

در ادامه نیز اسماعیل زارعی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنده با گلایه از مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان گفت: مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان به جاذبه های گردشگری این شهرستان و کلا با این شهرستان بیگانه است.

 

وی گفت: ضعف زیرساخت های گردشگری در این شهرستان وعدم توجه مدیرکل و مجموعه استانی نسبت به این شهرستان را می توان از این مشکل در حوزه مناطق گردشگری در طی این همه سال مشاهده کرد.

 

 

---

 

در ادامه نیز حمیدرضا اسماعیلی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان لنده گفت: جمع آروی نخاله های ساختمانی در ورودی شهر لنده، و زباله های اطراف جاده لنده به ایدنک از مهمترین اقداماتی است که در راستای اماده سازی شهر برای میهمان نوروزی صورت خواهد گرفت.

 

وی تاکیدکرد: در بحث شیفت بندی ایام نوروزی نیز دستگاه های راهداری در ایام نوروز اماده ارائه خدمات به مسافران و شهروندان در ایام تعطلایت عید نوروز است.

 

عزیزی رئیس اداره محیط زیست شهرستان های کهگیلویه و لنده از توزیع کیسه زباله در ایام نوروز در مبادی ورودی شهر لنده خبرداد.

 

وی افزود: این اداره با همکاری سایر ادارات شهرستان لنده قبل از شروع تعطیلات عید نوروز اقدام به پاکسازی مناطق گردشگری و ورودی شهر لنده خواهد کرد.

 

 

 

---

 

در پایان نیز عادل مرادی با قدردانی از زحمات ادارات خدمات رسان گفت: دهه فجر فرصتی برای معرفی خدمات نظام به مردم است که در این راه ادارات وظیفه دارند خدمات صورت گرفته طی چهل سال گذشته را به مردم معرفی نمایند.

 

وی افزود: ستاد خدمات سفرهای نوروزی از مهمترین جلسات در سطح شهرستان است که همه ادارات می بایست نسبت به انجام شرح وظایف خود به منظور ارائه خدمات به شهروندان همه مصوبات را اجرایی نمایند.

 

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: اصحاب رسانه یکی از موثرترین و تاثیرگذارترین اقشار در جذب و هدایت گردشگران به خصوص معرفی مناطق گردشگری هستند که همه ادارات باید از این ظرفیت بی بدیل در جهت معرفی خدمات خود نیز استفاده کند.

 

وی تاکیدکرد: حمایت از اصحاب رسانه حمایت از آگاهی جامعه است که همه ما وظیفه داریم از این ابزار مهم توسعه استفاده کنیم.

 

مرادی گفت: سال های گذشته ضعف های در حوزه زیر ساختی در مناطق گردشگری به خصوص موگرمون داشتیم که بخشی از آن مرتفع شده است.

 

بخشدار مرکزی لنده گفت: آستان مقدس امام زاده عمادالدین ولی(ع) در روستای مونه یکی از بهترین جاذبه های این شهرستان در حوزه اماکن مقدسه است که امیدواریم امسال گردشگران با توجه به خدمات مناسب این مکان مقدس را انتخاب کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.