گروه: اخبار استان خبر: 115543 / تاریخ انتشار : 1397/11/22 ساعت : 08:14
در گفتگو با فرماندار بهمئی مطرح شد:

کلنگ زنی و افتتاح 25 پروژه با اعتبار بیش از 340 میلیارد ریال در شهرستان بهمئی

فرماندار بهمئی پروژه های عمرانی دهه فجر امسال شهرستان را 25 مورد اعلام کرد که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی یا افتتاح شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ فرماندار بهمئی عصر امروز در گفت و گو باآوای ماغرپروژه های عمرانی دهه فجر امسال شهرستان را 25 مورد اعلام کرد که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی یا افتتاح شدند.

 

حکمت اله سنایی با گرامیداشت چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، تصریح کرد: در مجموع ۲۵ پروژه اقتصادی و عمرانی شهرستان، با حضور دکتر گوهرگانی معاون محترم امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار، نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی، کلنگ‌زنی یا افتتاح شد.

 

وی افزود: این پروژه‌ها در حوزه‌های تامین، اصلاح و توسعه آب شرب شهری و روستایی، احداث و بهسازی راه‌های روستایی، بهسازی معابر شهری، گازرسانی، توسعه و اصلاح شبکه برق، احداث اماکن ورزشی، مسکن مددجویی و طرح‌های کشاورزی در سطح شهرستان بود.

 

فرماندار بهمئی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این طرح‌ها و پروژها، علاوه بر تقویت زیرساخت‌های شهرستان، زمینه اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ۱۱۰ نفر فراهم می شود.

 

سنایی گفت: مجموع اعتبار پروژه‌ها بیش از ۳۴۰ میلیارد ریال بوده که از این میزان مبلغ ۲۶۳ میلیارد ریال مربوط به پروژه‌های افتتاحی و ۷۷ میلیارد ریال به کلنگ زنی طرح‌ها و پروژه‌ها تخصیص یافت.

 

فرماندار بهمئی در پایان گفت: افتتاح فاز اول سد ایلی‌آباد، افتتاح مخزن ۱۰۰۰ متر مکعبی شهرک ولیعصر، افتتاح مرغداری ۲۰۰۰۰ قطعه‌ای در قلات، افتتاح یک باب مسکن مددجویی بهزیستی به نمایندگی از ۵۲ باب مسکن مددجویی، افتتاح آسفالت سه راه روستایی، افتتاح یک سالن ورزشی در سرآسیاب و یک زمین چمن مصنوعی و پیست دومیدانی در لیکک و کلنگ‌زنی طرح پرورش شترمرغ در شهرک ولیعصر از مهم ترین پروژه های دهه فجر امسال شهرستان بهمئی بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.