گروه: اخبار استان خبر: 115517 / تاریخ انتشار : 1397/11/21 ساعت : 11:51
با حضور نماینده بویراحمد و دنا و مسوولان استانی؛

کارناوال افتتاحیه با بهره برداری از 12 پروژه عمرانی به شهرستان دنا رسید+تصاویر

همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی 12 طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان دنا افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ پروژه‌های عمرانی و اقتصادی شهرستان دنا با حضور نماینده مردم شریف بویر احمد و دنا،معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویر احمد،سرپرست فرمانداری دنا،امام جمعه شهر سی سخت،سرپرست جهاد کشاورزی دنا،شهردار سی سخت،بخشدار مرکزی،رئیس بانک کشاورزی شهرستان دنا،مدیران دستگاه‌های دولتی و جمع زیادی از مردم این شهرستان کلنگ زنی و افتتاح شد.

 

 

نماینده بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در این باره گفت: 12 طرح عمرانی و اقتصادی و بزرگترین تعاونی گردشگری مردمی سی سخت (برف و آفتاب سی سخت) با حضور مسئولین به نمایندگی از 38 پروژه شهرستان دنا کلنگ زنی و افتتاح گردید.

 

 

غلام محمد زارعی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی کشور تغییر خواهد کرد و توطئه دشمنان خنثی خواهد شد عنوان کرد: توصیه ما به سرمایه گذاران و جوانان جویای کار این است که فرصت را غنیمت شمرده و از سرمایه گذاری در بخش های اقتصادی دلهره و نگرانیی نداشته باشند چرا که شرایط اقتصادی کشور به روال عادی خئد برمیگردد و جای نگرانی نیست.

 

 

وی گفت: با اجرای این 38  طرح زمینه اشتغال بیش از ۱۴۷ نفر فراهم خواهد شد.

 

نادیا صداقت نیز با ذکر اینکه شهرستان دنا با جمعیتی حدود 46 هزار نفر دارای 2 بخش مرکزی و پاتاوه است بیان کرد:افتتاح و کلنگ زنی این طرح ها در حوزه های مختلف نرخ بیکاری را در شهرستان دنا کم خواهد کرد و در آینده شاهد پیشرفت شهرستان دنا در بیشتر حوزه ها خواهیم بود.
 

 

 

سرپرست فرمانداری دنا گفت:سنگ فرش معابر شهر پاتاوه،پروژه آبرسانی به شهر پاتاوه،خانه مددجویان،گاز رسانی جم عربی،تصفیه خانه شهر سی سخت،آسفالت معابر شهر سی سخت،تولیدی قارچ دکمه ای ،ساختمان مرکز تحقیقات محیط زیست دنا،پارک اندرسا و گلخانه گل رز سی سخت از جمله پروژه های افتتاحی شهرستان دنا و کلنگ زنی دو پروژه آبیاری قطره ای امیر آباد و احداث اولین مرکز تخصصی پرورش قارچ دارویی - خوراکی  شاه صدف در نسه کوه شهرستان دنا جزو پروژه های کلنگ زنی این شهرستان بودند.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

پر

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.