گروه: اخبار استان خبر: 115508 / تاریخ انتشار : 1397/11/21 ساعت : 08:46
واکنش رئیس هیئت ورزش روستایی استان به سخنان رئیس ورزش و جوانان چرام؛

نگاه شما به ورزش سیاسی است/نمیدانم با این هیئت چه مشکلی داشته و دارید/لطفا سنگ اندازی نکنید!

همت پور: نگاه رئیس ورزش و جوانان چرام به ورزش سیاسی است و نگاه سیاسی به ورزش نه تنها کمکی نمیکند ضربه ای نیز به ورزش وارد میکند که در زمان رئیس سابق مشکلاتی را با رئیس هیئت ورزش روستایی چرام داشتند و حالا نیز در زمان ریاست جدید نیز مشاهده میشود .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس رئیس هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی در پاسخ به سخنان رئیس اداره ورزش و جوانان چرام و تعطیلی این هیئت در چرام گفت:جشنواره (جوانان دیروز) ، را باحضور رییس فدراسیون روستایی و بازیهای بومی-محلی کشور، مدیرکل وقت ورزش و جوانان، امام جمعه، فرماندار، شهردار و تمامی مسولین ادارات و نهادها و مردم شهر و روستاهای اطراف در شهرک چرام جنب چشمه بلقیس برگزار کردیم که حتی هزینه های تسطیح زمین پشت چشمه بلقیس را هیئت ورزش روستایی پرداخت کرده که حالا قابل استفاده برای برگزاری برنامه ها شده و شهردار وقت نیز همکاری زیادی داشت.

 

همت پور اظهار کرد : در اقدامی دیگر جشنواره جوانان دیروز در سرفاریاب نیز برگزار شد و مسابقات فوتبال روستایی را در ایام نوروز ۹۷در روستای شهرک برگزار کردیم.

 

رئیس هیئت ورزش روستایی استان افزود:در جواب رئیس اداره ورزش و جوانان باید بگوییم یکی از شهرستانهایی که به اندازه شهرستانهای بزرگ خانه ورزش در روستاهای آن راه اندازی شده چرام است، چهار خانه ورزش قبلا راه اندازی شد که یک خانه دیگر نیز راه اندازی می شود.

 

همت پور افزود: نگاه رئیس ورزش و جوانان چرام به ورزش سیاسی است و نگاه سیاسی به ورزش نه تنها کمکی نمیکند ضربه ای نیز به ورزش وارد میکند که در زمان رئیس سابق مشکلاتی را با رئیس هیئت ورزش روستایی چرام داشتند و حالا نیز در زمان ریاست جدید نیز مشاهده میشود .

 

رئیس هیئت ورزش روستایی بیان کرد: تجهیزات از جمله وسایل ورزشی ، لباس و… مورد نیاز دوتیم فوتبال روستایی که در حال حاضر در مسابقات لیگ شهرستان بازی میکنند از طریق این هیئت داده شد نمیدانم رئیس سابق و کنونی ورزش وجوانان چرام با این هیئت چه مشکلی داشته و دارند.

 

وی افزود : هفتاد دست لباس ورزشی در روز گذشته تحویل آقای جهانتاب مسئول هیئت ورزش روستایی چرام داده شد که بین ورزشکاران توزیع شود و در کلاس های داوری و مربیگری بازیهای بومی محلی در بهمن ۹۷ نیز دو نفر از شهرستان چرام حضور داشته ولی از گچساران ، باشت و بهمئی شرکت کننده نداشتیم.

 

همت پور در ادامه بیان کرد : هیئت ورزش روستایی زیر نظر هیئت ورزش روستایی کشور است و این هیئت اقدامات خوبی را داشته که رضایت رئیس هیئت ورزش روستایی کشور را جلب کرده و با گزارش عملکرد در شهرستان چرام فعال بودن خود را نشان میدهد که روسای سابق و کنونی ورزش و جوانان چرام نباید سنگ اندازی کنند و در آینده گزارش عملکرد تکمیلی توسط رئیس این هیئت در چرام منتشر می شود. 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
مهدی
1397/11/21 - 10:02
سلام در کلاس مربیگری آقای احمد ... و خانم فاطمه ... از باشت حضور داشتند
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.