گروه: اخبار استان خبر: 115502 / تاریخ انتشار : 1397/11/20 ساعت : 22:05

تجلیل از 66 برگزیده قرآنی در مسابقات دارالقران بسیج+تصاویر

سید اسدالله کشاورز تصریح کرد: از این افراد نفرات برتر رشته قرائت تحقیق و ترتیل و حفظ 10 جزء و اذان به مرحله کشوری راه پیدا می کنند که در اردی بهشت ماه سال 98 برگزار می شود و هنوز مکان آن مشخص نشده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  مدیر دارالقرآن بسیج  سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس بیان کرد: این دوره از مسابقات که 26 دوره مسابقات استانی  بسیج در کهگیلویه وبویراحمد بود که مرحله شهرستانی آن از 20 تا 30 آذرماه 97 در شهرستان ها برگزار شد از کل استان حدود 211نفر خواهر وبرادر شرکت کردند .

 

 

سیداسدالله کشاورزاظهار کرد: این مسابقات در دو بخش آوایی شامل : قرائت تحقیق ترتیل اذان وحفظ را داشتیم ودر بخش معارفی نیز در دورشته تفسیر سوره مبارکه اسراء و طرح قرآنی صراط این بخش ها در قسمت برادران وخواهران مشترک بوده است که از بین این تعداد 66 نفر در این مسابقات مورد تجلیل وقع شدند که نفرات اول تا سوم هررشته را تشکیل دادند.

 

 
 

کشاورز تصریح کرد: از این افراد نفرات برتر رشته قرائت تحقیق و ترتیل  و حفظ  10  جزء  و اذان به مرحله کشوری راه پیدا می کنند که در اردی بهشت ماه سال 98 برگزار می شود و هنوز مکان آن مشخص نشده است.

 

 

 وی افزود: 26 مین دوره از مسابقات بسیج مرحله استانی ازاوایل روز پنج شنبه 18 بهمن 97 آغاز وتا عصر ادامه پیدا کرد واختتامیه مسابقات نیز پس از نماز مغرب وعشا شروع شد در آیین اختتامیه از افراد برگزیده مرحله استانی  که 66 نفر بودند تجلیل شد.

تصاویراین مسابقات وتجلیل از نفرات برتر این مسابقات را در زیر از نظر می گذرانید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
---
 
 
 
 
 
 
 
 
---

انتهای پیام/

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.