گروه: اخبار استان خبر: 115493 / تاریخ انتشار : 1397/11/20 ساعت : 21:10
در هشتیمن روز از دهه فجر:

برگزاری یادواره سرداران و ۹۰شهید والامقام شهرستان لنده/شکاف بین مردم و مسئولان از توطئه های دشمنان است +تصاویر وفیلم

یادواره سرداران و 90شهید والامقام شهرستان لنده به مناسبت دهه مبارک فجر و در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)امروز با حضور اقشار مختلف مردم در این شهربرگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، در هشتیمین روز از دهه مبارک فجر و با بمناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام شهرستان لنده در سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم یادواره سرداران و 90شهید گلگون کفن این شهرستان امروز راس ساعت15 عصر در حسینیه ثارالله ناحیه مقاومت بسیج لنده برگزار شد.

 

 
 
 
سرگرد پاسدار اسفندیار مختاری در مراسم یادواره سرداران و ۹۰شهید شهرستان لنده با گرامیداشت یاد وخاطره شهدا گفت:برای رسیدن به سعادت و شهادت باید شهید بود تا به شهادت برسد.

 

 

 

وی افزود:برای رسیدن به سعادت باید طالب شهادت بود که در این راه باید سبک زندگی ما در این حوزه نیز در مسیر شهدا قرارگیرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: دیدار و سرکشی از خانواده شهدا یک وظیفه است چرا که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری امروز زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از راه آنان نیست.

 

وی تاکید کرد: امروز در جهاد اکبری قرار گرفتیم که نباید فریب دسیسه های دشمنان را بخوریم و باید با بصیریت عاشورایی از این گردنه سخت نیز عبور کنیم.

 

مختاری اظهارکرد:امروز دشمن از هر فرصتی برای ایجاد شکاف در بین مردم و مسئولان استفاده می کند تا این شکاف موجب نارضایتی مردم و تولید بحران در کشور کند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: مردم ولایت مدار و بصیرما در عرصه ها و بحران های مختلف با حضور در صحنه بودن خود توطئه های دشمن را خنثی کرده اند.

 
 
 
 
 
 
 

حجت الاسلام ابوالفضل شهادتی دراین مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: همه ما در قبال شهدا موظف و مسئول هستیم که درموقع خود باید به تقویت این فرهنگ کمک کرد.

 

وی افزود: وقتی شاعر می گوید: به دیار بنگرم دریا توینم و غیره ببینید وقتی همه چیزما برای خدا باشد و برای او قدم برداریم شاهد برقرای ارتباط با معبود خواهیم بود.

 

استاد دانشگاه امام صادق(ع)تصریح کرد: شهیدان سالکان راه عشق بودن که پا روی نفس خویش گذاشتن و همین رمز موفقیت و سعادت آنان بود که خدا را از همه برتر دیدند.

 

وی تاکیدکرد:گاهی برخی مسائل مربوط به شهدا درخصوص ارتباط آنان با باری تعالی را نمی گویند که آنان نیز افرادی ساده بودند ولی به بالاترین درجه و سعادت رسیدند.

 

شهادتی گفت:شهدا با خداوند معامله کردند و خداوند نیز در سوره کوثر به ما عطا کرده است که باید شتر نفس را قربانی کنیم و رو به درگاه خداوند کنیم .

 

فیلم و ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاده نمایید:

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.