گروه: اخبار استان خبر: 115479 / تاریخ انتشار : 1397/11/20 ساعت : 11:41
در گفت و گو با مردم دهدشت مطرح شد؛

اظهارات جالب مردم دهدشت در مورد شرکت در راهپیمایی 22 بهمن/با وجود همه مشکلات در راهپیمایی 22بهمن حضوری باشکوه خواهیم داشت+تصاویر

بدون شک 22بهمن یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین روزهای است که ملت ایران با حضور پر شور و با شکوه خود باردیگر پاسخ یاوه گویی های دشمنان را با مشت ها و گام های استوارخود خواهند داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ انقلاب اسلامی ایران پس از ۴۰ سال امروز درنقطه است که شکوه و‌ اقتدارش بیشتر از همیشه است. این اقتدار و پیشرفت مرهون تلاشها و‌استقامت مردم در برابر فشار های مختلف سیاسی،اقتصادی،فرهنگی،امنیتی و... است.

 

چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که موسم فتح، ایمان، استقلال و آزادی ملت ایران بود هنگامه بلوغ انقلابی است که زبان زمانه شد و بیرق عدالت و حکومت دینی را در جهان استعمارزده و استکبارزده به اهتزاز درآورد.

 

نهالی که انقلاب اسلامی در بهمن ماه سال 1357 کاشت، امروز بعد از 39 سال با خون هزاران شهید، به درختی بلند و تناور تبدیل شده و به ثمر نشسته است، نهال نورس انقلاب که در طول سالهای اولیه شکل گیری در برابر بادهای سهمگینی که از سمت بلاد غرب و بدخواهان نظام می وزید، دوام آورد؛ اکنون به سروی استوار بدل شده که در برابر هیچ بادی قامت خم نمی کند.

 

گفتمان انقلاب اسلامی، مردم سالاری دینی و حکومت مبتنی بر آموزه های اسلامی بود که امام راحل (ره) آن را بنیان نهاد و صدور انقلاب اسلامی به کشورهای مختلف دنیا و گسترش بیداری اسلامی را در اولویت ماموریت خود قرار داد.

 

مردم شهر دهدشت نیز همچون سایر مردم ایران با استقامت و تلاش پای انقلاب وکشور مانده اند و در همه صحنه ها ارادت خود را به این انقلاب نشان‌داده اند.

 

 

در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روز ۲۲ بهمن مصاحبه ای با برخی از مردم دهدشت ترتیب داده ایم که جزییات آن در ادامه آمده است؛

 

 

 کهگیلویه : آیا با وجود مشکلات اقتصادی کشوردرراهپیمایی ۲۲بهمن امسال شرکت میکنید یانه؟ چرا؟

 

یکی از همشهریان دهدشتی در پاسخ به این سوال گفت: بله شرکت می کنیم و همه باید در این راهپیمایی شرکت کنند چرا که کشور ما نیاز دارد تا مردم دست به دست هم،منسجم و متحد باشند و با حضور خود مثل همیشه، از این انقلاب و کشور دفاع کنند.

 

وی گفت : همه‌میدانیم که گرانی و مشکلات اقتصادی وجود دارد اما ما با اتحاد می توانیم همه مشکلات را از راه برداریم. ما با ۳۵ میلیون نفر انقلاب کردیم و شاه را بیرون کردیم الان با ۸۰ میلیون نفر میتوانیم دست همه استعمارگران را از این کشور و ملت و خاورمیانه قطع کنیم.

 

یکی دیگر از همشهریان دهدشتی گفت: ما در راهپیمایی شرکت میکنیم به خاطر ارزش ها و عقده ای که داریم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت میکنیم تا به دشمن ثابت کنیم که ما همیشه و در همه حال پای انقلاب می مانیم و فشار و‌تحریم ترسی نداریم چرا که ما دشواری ها و مشکلات سخت تر از این را نیز پشت سر گذاشتیم.

 

 

محمدی گفت: شرکت در تظاهرات امری واجب برای همه مردم است. این مردم هستند که باحضور در تظاهرات 22 بهمن دست بیگانگان را از این گکشور و ملت قطع میکنند. مردم با حضور پرشور خود توان و قدرت خود را به دشمنان نشان میدهند.

 

وی تاکیدکرد: همه این را میدانیم که مشکلات اقتصادی وجود دارد اما این موضوعی است که بین ملت ایران باید حل و فصل شود و ما نباید اینگونه مشکلات را که در هر کشوری وجود دارد را علم کنیم و به کشور خود ضربه بزنیم.

 

 

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.