گروه: اخبار استان خبر: 115454 / تاریخ انتشار : 1397/11/23 ساعت : 22:10
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت؛

رقابت 115 نفری فعالان فرهنگی شهرستان بهمئی در جشنواره قرآنی مُد هامتان+تصاویر

سیزدهمین جشنواره قرآنی «مُدْهامَّتانِ» با حضور 115 نفر از فعالان فرهنگی شهرستان بهمئی در دو گروه سنی در شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازآوای ماغر؛سیزدهمین جشنواره قرآنی «مُدْهامَّتانِ» با حضور معاون کانون های فرهنگی – هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد و مسئولان شهرستان  بهمئی برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی در این جشنواره گفت: این جشنواره در راستای نشر و ترویج معارف قرآنی و استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری برای جذب و ترغیب حضور و شرکت بیشتر و بهتر نوجوانان و جوانان در فعالیت‌ های قرآنی مساجد برگزار می شود.

امیر مسلمی نیا تصریح کرد: مرحله شهرستانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآن «مُدْهامَّتانِ» ویژه گروه سنی ۷ تا ۱۶ سال و ۱۶ تا ۳۰ سال از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد می باشد و افراد شرکت کننده همگی در سامانه مسابقات از قبل ثبت نام کردند.

وی افزود: در شهرستان بهمئی 115 نفر واجد شرایط اعضای کانون های فرهنگی و هنری در مرحله شهرستانی سیزدهمین دوره مسابقات قرآن با نام «مُدْهامَّتانِ» شرکت می کنند.

مسلمی نیا خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در این مرحله در رشته های ترتیل،تحقیق،قرائت نماز و اذان با هم به رقابت می پردازند که برگزیدگان جشنواره به مرحله استانی راه می یابند.

تصاویر ضمیمه:

 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.