گروه: اخبار استان خبر: 115451 / تاریخ انتشار : 1397/11/19 ساعت : 10:55
در اولین نشست ستاد اجرایی خدمات سفر بهمئی مطرح شد:

ماغر پیشانی مناطق گردشگری شهرستان بهمئی/آمادگی مسئولان بهمئی برای استقبال از گردشگران نوروزی+تصاویر

اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بهمئی ویژه نوروز 97 با حضور فرماندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بهمئی وجمعی از مسئولان کمیته ها و اعضای ستاد شهرستان در محل سالن کنفراس فرمانداری شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ اولین نشست کمیته خدمات سفر شهرستان بهمئی با موضوع ستاد هماهنگی خدمات سفر ویژه ایام نوروز98 در دفتر فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان بهمئی و دبیر ستاد در ابتدای این جلسه هدف از تشکیل ستاد اجرایی خدمات سفر را هماهنگی بین دستگاه های خدمت رسان برای استقبال بهتر از مهمانان نوروزی عنوان کرد و گفت: یکی از راه های جلب رضایت گردشگران و مهمانان نوروزی تعامل و همکاری بین کلیه اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان است.

مجتبی صلاحی نژاد با تشکر از فرماندار و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان بهمئی برای مهیا کردن امکانات و تسهیلات لازم ویژه نوروز 97، افزود: کلیه رؤسا و اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر برنامه ها و اقدامات منسجمی برای استقبال از گردشگران نوروزی مد نظر دارند که لیست این وظایف و برنامه ها جهت جمع بندی به فرمانداری و دبیرخانه ستاد ارسال می شود.

فرماندار بهمئی در این نشست با اشاره به نقش ویژه ارائه خدمات قابل قبول به گردشگران در کمک به توسعه صنعت گردشگری در شهرستان، گفت: گردشگران با ورود به هر منطقه می توانند فرهنگ عامل انتقال فرهنگ آن منطقه باشند.

حکمت اله سنایی تصریح کرد: باید با فرهنگ سازی صحیح و مهیا کردن امکانات برای ورود گردشگران، از فرصت طلایی ایام نوروز برای معرفی فرهنگ، جاذبه های طبیعی و تاریخی شهرستان استفاده بهینه ببریم.

فرماندار بهمئی در این نشست با اشاره به اینکه منطقه تفریحی-گردشگری ماغر پیشنانی مناطق گردشگری شهرستان است،افزود:باید نسبت به ساماندهی هر چه بهتر این منطقه برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی تلاش کنیم.

سنایی از مسئولان کمیته خدمات سفر شهرستان خواست تا با احداث یک مهار از آویزان ماندن و تخریب درخت قدیمی موجود در چشمه چندار تنگ ماغر جلوگیری کنند.

دیگر مسئولان کمیته های مختلف خدمات سفر شهرستان بهمئی در این نشست از آمادگی  کافی برای استقبال از گردشگران در ایام نوروز خبر دادند.

تصاویر بیشتر:

 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.