گروه: اخبار استان خبر: 115443 / تاریخ انتشار : 1397/11/18 ساعت : 17:06
در پی تاثیرگذاری رسانه صورت گرفت:

تاثیرگذاری خبرلنده و مسئولیت پذیری آقای شهردار/جانمایی نیمکت فلزی در سطح شهر لنده+تصاویر

در پی تاثیرگذاری خبرلنده شهرداری لنده در اقدامی قابل تحسین اقدام به جانمایی صندلی های فلزی در مناطق مختلف این شهر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از خبرلنده، امروزه رسانه به عنوان مهمترین ابزار توسعه در جامعه محسوب می شود که تاثیرگذاری ان و پیگیری مطالبات مردمی باعث رفع خیلی از مشکلات خواهدشد.

 

 

در پی انتشار گزارش "ضعف زیرساخت های محرومترین شهرستان کشور نیازمند اهتمام بنیاد مستضعفان کشور+تصاویر" شهرداری لنده در راستای ارج نهادن به مقام رسانه و تکریم حقوق شهروندی در اقدامی قابل تحسین بیش از 20نیمکت فلزی را در مناطق مختلف خیابان امام خمینی(ره) این شهرجانمایی کرده است.

 

 

 

 

 

بدو شک تاثیرگذاری رسانه خبرلنده و پیگیری و مسئولیت پذیری شهردار و اعضای شورای شهرلنده در اجرایی کردن این مطالبه عمومی  قابل تقدیر است.

 

 

 

مختار مشهدی زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده،  با اشاره به نقش رسانه در پیگیری مطالبات مردمی گفت: امروز مردم به رسانه ای بیشتر اعتماد دارند که در جهت مطالبه گری مطالبات به حق مردم و بیان عملکرد دستگاه های مختلف بدون تخریب و یا ورود به مسائل سیاسی، قومی و قبیله ای رسالت ذاتی خویش را به نحو احسن انجام دهد.

 

شهردارلنده تصریح کرد: در پی انتشار خبری مبنی بر گلایه برخی شهروندان در خصوص نبود نیمکت جهت استراحت کوتاه مدت شهروندان این شهرداری در بیشتر نقاط خیابان امام خمینی(ره) اصلی لنده بیش از 20عدد نیمکت جانمایی شده است که این روند نیز در حال افزایش است.

 

مشهدی زاده گفت: اداره برق شهرستان نیز در اقدامی جالب تمام پایه های چوبی که سیمای شهری را برهم ریخته بود را جمع آوری کرد که حقیقتاً جای تقدیر و تشکر دارد.

 

 

این پایگاه خبری از مسئولیت پذیری شهردار لنده و اعضای شورای شهر در پاسخگویی به مطالبات مردم  و از تلاش های صورت گرفته در جهت عمران و آبادانی شهرلنده قدردانی می کند.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.