گروه: اخبار استان خبر: 115433 / تاریخ انتشار : 1397/11/19 ساعت : 11:23
در غرفه مطبوعاتی صبح زاگرس مطرح شد:

گلایه مندی رئیس شورای شهر پاتاوه از مسئولین استانی/پاتاوه با ظرفیت هایی که دارد می تواند نماینده معرف استان باشد

جانفزا: پاتاوه در قسمت ورودی استان است و سالانه 5 میلیون گردشگر داریم که از طرف پاتاوه وارد استان می شوند که ظرفیت های بسیار بالایی دارد، برای جذب این گردشگران و رودخانه ای که از کنار آن می گذرد می تواند نمادی ویژه برای معرفی استان باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ رئیس شورای شهر پاتاوه در غرفه صبح زاگرس در نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی انقلاب اسلامی حضور پیدا کرد و در گفتگو با این پایگاه خبری گفت: شهر پاتاوه در شمال استان کهگیلویه وبویراحمد باجمعیتی افزون بر 5 هزار نفر قرار دارد که متاسفانه مسئولین توجه چندانی به بخش پاتاوه ندارند.

 

محسن جانفزا بیان کرد: حدود یک سال از کلنگ زنی بیمارستان پاتاوه می گذرد اما هنوز هیچ اقدامی نسبت به آن صورت نگرفته است، روزانه شاهد درخواست های مردم هستیم که پیگیری بیمارستان را تقاضا مند هستند و ما انتظار داریم که استاندار و نماینده بویراحمد و دنا در خصوص رفع این مشکل کوشا باشند.

 
 
 

وی افزود: بخش پاتاوه در مسیر ارتباطی به اصفهان قرار دارد و به علت ترافیک تصادفات بسیاری به وقوع می پیوند، با توجه به اینکه جاده پاتاوه-دهدشت در دست احداث است  که با بهره برداری آن نیز ترافیک دوبرابر خواهد شد.

 

جانفزا تصریح کرد: در خصوص جاده ورودی پاتاوه نیز انتظار داریم اداره راه وشهرسازی با مردم همکاری داشته باشند تا ما بتوانیم جاده را عریض تر کنیم تا مشکلات برطرف شوند.

 

وی ادامه داد: مشکل دیگر ما بحث چمن ورزشی است که خشکیده است وسبب می شود جوانان به جای استفاده از سرگرمی های مناسب به سمت سرگرمی های خطرناک روی بیاورند.

 

رئیس شورای شهر پاتاوه در پایان بیان کرد: در خصوص اعتبارات شهرداری پاتاوه نیز ما 5الی 6 پروژه در دست احداث داریم، یکی سنگ فرش کردن خیابان ها، جدول گذاری ها و جاده دسترسی به پارک جنگلی، پمپ بنزین و سیل بند است که متاسفانه ما اعتبار مورد نظر را نداریم، انتظار است که توجه ویژه ای به بخش پاتاوه شود چرا که پاتاوه در قسمت ورودی استان است و سالانه 5 میلیون گردشگر داریم که از طرف پاتاوه وارد استان می شوند که ظرفیت های بسیار بالایی دارد، برای جذب این گردشگران و رودخانه ای که از کنار آن می گذرد می تواند نمادی ویژه برای معرفی استان باشد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.