گروه: اخبار استان خبر: 115432 / تاریخ انتشار : 1397/11/18 ساعت : 11:31

تحلیل جالب فرماندار اسبق چرام از لیست امید و پول های کثیف/چهلمین سال انقلاب باید آغازی بر پایان راه چپاولگران بی درد و رانت خوار باشد

آنچه در لیست امید تهران لحاظ شده پول بوده، نه لیاقت وکارایی وشایستگی؛ آن هم به ریاست کسی که خودش را درقد و قواره ریاست جمهوری و ژن خوب میداندو این موضوع به جریانی درسطح کشور با محوریت لیست امید تهران منتج می شود .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سید شکرالله امامی فرماندار اسبق چرام در یادداشتی نوشت: چهلمین سال انقلاب را آغازی برختم خیانت و رانت و اختلاس قرار دهیم.


شکی نیست انقلاب اسلامی هم در پیدایش و هم در رویش و تداوم با هیچ انقلابی قابل مقایسه نبوده و نیست اما چرا امروز شاهد نگرانی توده های ملت و هواداران واقعی انقلاب هستیم، آنچه عامل نگرانی شده و می رود تا مردم را از روند انقلاب مایوس و سرزده کند وجود لایه های فساد در قالب رانت، اختلاس، آقازاده ها، داماد ها و دامادزاده ها، ورود دولتی ها درشرکتها و بنگاه های اقتصادی و بقولی دولت تجارت پیشه و معامله گر در راس امور و عدم کارایی مجلس درنظارت و ورود بخش عظیمی از وکلای مجلس به رانت وتجارت باعث و بانی وضع موجود هستند.

 

اگر خوب بنگریم از نظر قدرت نرم و پشتوانه معنوی از قدرتمندترین نظامها، نظام جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی است، اما جای تعجب است که نظامی با این عقبه فرهنگی و معنوی چرا زیستگاه عیش و عشرت مشتی مرفه و بی اعتقاد به مبانی نظام و مردم شده است.

 

قطعا اگر آسیب شناسی شود بخشی از آن به انتخاب خود مردم وابسته است که در کوران انتخابات های مختلف تحت تاثیر شعارهای توخالی شعبده بازان انتخابات می شوند و به انتخابی دست می زنند که بعد از فروکش کردن تب انتخابات متوجه غفلت خودشده و اظهار پشیمانی می کنند.

 

از جانب دیگر ورود پول و ثروت به عرصه انتخابات و عدم برخورد قاطع با بانیان آن است؛ شما دقت کنید جریان لیست امید در تهران که چگونه افراد در لیست گزینش می شوند، آن هم به ریاست کسی که خودش را درقد و قواره ریاست حمهوری و ژن خوب میداند، آنچه دراین لیست لحاظ شده پول بوده نه لیاقت وکارایی وشایستگی و این موضوع به جریانی درسطح کشور با محوریت لیست امید تهران منتج می شود .

 

نماینده ای که با پول اغاز کرده چگونه می تواند در خدمت عدالت و مبارزه با فقر و فساد قرارگیرد، قطعا در اولویت کار آن ها رسیدن به پول و ثروت و رانت حرف اول را می زند البته این بیماری به خیلی جاهای دیگر سرایت کرده است و علاوه بر این متاسفانه این فساد به خیلی از دوایر دولتی سرایت کرده، لذا تلاش در رسیدن به ثروت و موقعیت جایگزین تلاش درخدمت شده است.

 

اینجاست که فضای حاکم فضای اختلاس و حیف و میل و رانت شده و عده ای به هرچیزی می خواهند مثل آب خوردن می رسند و عده ای پشت درهای مدیران سرگردان و آواره هستند لذا می طلبد دوستداران واقعی انقلاب و مردم چهلمین سال انقلاب را با برنامه ریزی جدی ختمی بر چپاول چپاولگران بی درد و مفسد و رانت خوار قرار دهند و نظام را از فاسدان و دزدان و غارتگران پاکسازی کنند و امنیت و عدالت را به متن جامعه بازگردانند، پیش بسوی مبارزه جدی با ظالمان و مفت خواران در هر رده حاکمیتی؛ به امید آن روز.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1397/11/20 - 11:08
ای ملا شرگ الله ایشه بفرمایید چقدر دردفاع مقدس حضور داشته ای خط مقدم واقعا خسته نباشی
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.