گروه: اخبار استان خبر: 115423 / تاریخ انتشار : 1397/11/17 ساعت : 21:57
هشدار دانشجوی یاسوجی به نماینده بویراحمد و دنا؛

گوش خود را از شنیدن صحبت های دانشجویان محروم نکنید/جبران مافات کنید تا کارنامه ی عملکردتان از خالی بودن در بیاید

چه شده است که به این باور رسیده اید نباید در جمع دانشجویان حضور پیدا کنید؟ جز این است که وعده های انتخاباتی تان هنوز روی زمین مانده است و حرفی برای گفتن ندارید؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس نماینده ی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج در یادداشتی خطاب به نماینده بویراحمد و دنا نوشت:

 
طبق تاکیدات مکرر رهبر انقلاب یکی از مهمترین وظایف مسئولین ، پاسخگویی نسبت به عملکرد خودشان در قبال دانشجویان است.
 
بارها و بارها انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه یاسوج از آقای حاج زارعی برای حضور در بین دانشجویان دعوت کرده است اما هر دفعه او از مواجه با دانشجویان شانه خالی کرده است.
 
نماینده ای که سه سال پیش برای جلب رضایت دانشجویان و گرفتن رای شان هر کاری میکرد اما امروز از پاسخگویی به همان دانشجویان بی تفاوت است و از آن بد تر اینکه برای رو یا رو نشدن با آنها حاضر است چراغ خاموش و در تاریخ هایی که دانشگاه در حالت نیمه تعطیل است به دانشگاه بیاید. آقای نماینده دانشجو ترس ندارد...!
 
چه شده است که به این باور رسیده اید نباید در جمع دانشجویان حضور پیدا کنید؟ جز این است که وعده های انتخاباتی تان هنوز روی زمین مانده است و حرفی برای گفتن ندارید؟ جز این است که هنوز نتوانستید گرد و غبار محرومیت را از نقاط دور افتاده ای چون موشمی زیلایی پاک کنید؟
 
 بنده به شما و سایر مسئولین استانی که از حضور در بین دانشجویان امتناع می ورزید هشدار میدهم که گوش خود را از شنیدن صحبت های دانشجویان به عنوان یکی از اقشار فهیم جامعه محروم نکنید.
 
 آقای نماینده شما که دیگر بابت این 3 سال عملکرد ضعیف تان در بین دانشجویان اعتباری ندارید اما لا اقل این 1 سال باقی مانده را جبران مافات کنید تا کارنامه ی عملکردتان از خالی بودن در بیاید.  الان حداقل کاری که برای مردم این استان میتوانید بکنید این است که با طرح استانی شدن انتخابات مخالفت کنید.
 
 طرحی که باعث می شود به علت گسترده شدن تعداد کاندیدا ها انتخاب مردم برای انتخاب افراد شایسته سخت شود و باند های قدرت کرسی های مجلس را تصاحب کنند. طرحی که باعث می شود افرادی که هزینه ی بیشتری بتوانند در استان بکنند به مجلس راه یابند و مردم شهر ها و نقاط دور افتاده خودشان را در انتخابات بی تاثیر بدانند و نمایندگان هم به دلیل گسترده شدن حوزه ی انتخابی نتوانند به همه ی آنها رسیدگی کنند و...
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.