گروه: اخبار استان خبر: 115413 / تاریخ انتشار : 1397/11/17 ساعت : 16:58
عصر امروز برگزار شد؛

افتتاح مرکز جراحی شهدای سپاه فتح استان با حضور مسئولان استانی+تصاویر

عصر امروز با حضور نماینده مردم بویراحمد دنا در مجلس شورای اسلامی، سردار شهابی فر، فرمانده سپاه فتح استان، معاون اقتصادی و همچنین معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از مسئولان مرکز جراحی شهدای سپاه فتح استان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عصر امروز با حضور نماینده مردم بویراحمد دنا در مجلس شورای اسلامی، سردار شهابی فر، فرمانده سپاه فتح استان، فرمانده نیروی انتظامی استان، معاون اقتصادی، معاون عمرانی و همچنین معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان و جمعی از مسئولان مرکز جراحی شهدای سپاه فتح استان افتتاح شد.

 

فرمانده سپاه فتح استان در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه فجر و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه گفت: خوشحال هستیم که ما توانستیم این بیمارستان را افتتاح کنیم، واقعا من می دانم در این هشت سال که بنای این بیمارستان نهاده شده خیلی از عزیزان در این کار بزرگ سهیم بودند .


سرهنگ حمید خرمدل بیان کرد: برادر عزیزمان آقای احمدی قول های خوبی از وزیر بهداشت گرفتند که سعی می کنیم دستگاه های خود را به روز کنیم.


وی افزود: این مجموعه از سال ۸۹ شروع به کار کرده و دارای ۶ طبقه است که دو طبقه از آن بخش جراحی است، طبقه اول بخش آزمایشگاه، طبقه دوم دندانپزشکی و آندسکوپی، طبقه سوم بخش آقایان و خانم ها و طبقه چهارم چشم پزشکی است.


سرهنگ خرمدل در پایان گفت: اینجا مختص پاسداران و بسیجی ها نیست و به همه مردم اختصاص دارد و هیچ گونه محدودیتی برای سرویس دهی برای مردم نداریم.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.