گروه: اخبار استان خبر: 115375 / تاریخ انتشار : 1397/11/17 ساعت : 16:09
به منظور ترمیم تپه نورالشهدای سوق؛

دست به کار شدن امام جمعه شهر سوق و گلایه از مسئولینی که هیچ کمکی نکردند+تصاویر

در اکثر شهرها مناطقی وجود دارد که از جنبه های مختلف ظرفیت مناسبی برای جذب گردشگر و همچنین برای گذراندن اوقات فراقت خانواده ها هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ در اکثر شهرها مناطقی وجود دارد که از جنبه های مختلف ظرفیت مناسبی برای جذب گردشگر و همچنین برای گذراندن اوقات فراقت خانواده ها هستند.

 

یکی از این مکان ها تپه نورالشهدا یا "تپه شهدای گمنام " است، تپه های شهدای گمنام در همه شهرهای کشور علاوه براینکه یک مکان مقدس و مذهبی  تلقی می شود، مکانی مناسب برای خانواده ها و گردشگران به حساب می آید، در بسیاری از شهرهای کشور توجه ویژه ای  به این اماکن می کنند و در فصول مختلف قابلیت گردشگری نیز دارند.

 

وقتی به بالای تپه شهرهای استان کهگیلویه و بویر احمد می‌رسیم منظره بنای یادبود شهدا بیشتر شبیه ورم یک جراحت به نظر می‌رسد.

تپه شهدای گمنام شهرسوق یکی از این مکان هاست که بعد از گذشت سالها از تشییع این شهدای والامقام هیچ یک از مسئولین کوچکترین اقدامی نسبت به آن انجام نداده است.

 
 
 

 

حجت الاسلام کیانی امام جمعه شهر سوق در گفت و گو با خبرنگار کهگیلویه گفت: از حدود دوماه پیش اقدام به تهیه منابع مالی و همچنین تهیه نقشه و طرح مناسب،جهت باسازی قبور مطهر شهدا کردیم و هم اکنون فعالیت بازسازی در حال اقدام است.

وی گفت: هیچ یک از مسئولین جهت بازسازی قبور شهدا هیچ گونه کمکی نکرده و هم اکنون نیز منتظر وسایل و ماشین آلات جهت بتون ریزی و ساخت و ساز هستیم و همین امر نیز باعث کند شدن کار شده است.

گفتنی است که مقبره قبلی شهدای گمنام شهر را نیز جوانان این شهر از طریق کمک های مردم ساخته بودند. که تصویر آن نیز آمده است.
 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.